Trwa ładowanie...
d3025ag
Aktualności

Anna Guzik z tańcem po miłość

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Guzik z tańcem po miłość
(AKPA)
d3025ag

Anna Guzik swoja ciężką pracą cierpliwością i determinacją zdobyła ogromna popularność. Teraz kiedy osiągnęła sławę, przyszedł czas na miłość.

Jeśli wierzyć plotkom, aktorka znajduje się wśród uczestników szóstej edycji „Tańca z gwiazdami”. Kolejna już seria popularnego show rozpocznie się 9 września. Jest to ogromna szansa dla aktorki, taniec bowiem posiada wielka magię i moc, przekonaliśmy się o tym podczas poprzednich edycji.

Zobacz galerię

d3025ag

Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel, nie znali się, dopóki nie rozpoczęli wspólnego tańca, do dziś są wspaniałą parą zarówno w życiu jak i na parkiecie. Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak, dzięki programowi przeżyli gorący i namiętny romans, który budził wiele kontrowersji. Dla przykładu można również podać Piotra Gąsowskiego i Ania Głogowską. Dzięki tanecznemu show dziś są szczęśliwymi rodzicami Julki.

Taniec nie tylko łączy pary ale również daje wiarę i pewność siebie, o czym przekonała się dziennikarka Kinga Rusin.

Czy kolejną osobą, która uwierzy w czar i magię tańca będzie Ania? Wiemy bowiem, iż mimo, że jest wspaniałą kobietą u jej boku nie ma kochanego mężczyzny. Trzymajmy więc kciuki, by ten program dał jej szanse na nowe romantyczne doznania.

d3025ag

Podziel się opinią

Share
d3025ag
d3025ag