Trwa ładowanie...
d1n1vdx

Bayou Caviar

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d1n1vdx
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Bayou Caviar" to amerykański dramat z 2018 roku wyreżyserowany przez znanego aktora Cubę Goodinga Jr., który zagrał również główną rolę w filmie.

Bayou Caviar – opis fabuły

Dramat "Bayou Caviar" przedstawia historię byłego mistrza boksu, Rodneya, który musi wrócić do gry. Mężczyzna po ciężkim wypadku zrezygnował z kariery, jednak spotyka swojego mistrza na łożu śmierci – chciałby, aby Rodney wrócił na ring. Bokser wraca, ale ma do wykonania trudne zadanie. Spotyka na swojej drodze groźnego gangstera Yuriego, który zwraca się do Rodneya z niezwykłą prośbą. Z pomocą przyjaciółki Nic robiącej genialne zdjęcia, ma nagrać kompromitującą taśmę z udziałem zięcia Yuriego. Czy akcja Rodneya się powiedzie? A może nie uda mu się nakłonić pobożnego Isaaca do romansu?

Film "Bayou Caviar" to świetne kino, w którym poruszona została tematyka korupcji.

Bayou Caviar – ciekawostki

  • Reżyserem "Bayou Caviar" jest Cuba Gooding Jr., dla którego film jest debiutem na stołku reżyserskim. Cuba Gooding Jr. jest znany szerszej publiczności jako aktor zarówno dramatyczny, jak i komediowy. Otrzymał Oscara za rolę Roda Tidwella w filmie "Jerry Maguire" (1996), wygrywając z Edwardem Nortonem nominowanym za kreację drugoplanową w obrazie "Lęk pierwotny" (1996). Ponadto Cuba Gooding Jr. wystąpił w takich produkcjach jak: "Śnieżne psy" (2002), "Małolaty na obozie" (2007) czy "Kamerdyner" (2013);
  • Muzykę do filmu "Bayou Caviar" skomponował Jeffrey Alan Jones;
  • Zdjęcia do filmu "Bayou Caviar" rozpoczęły się w czerwcu 2017 roku w Nowym Orleanie;
  • "Bayou Caviar" miał dwa robocze tytuły: "Luisiana Caviar" i "Burbank Caviar".
Bayou Caviar
Tytuł oryginalny

Bayou Caviar

Gatunek

Dramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

05.10.2018

Czas trwania

111 min.

Reżyser
Scenarzysta
Operator
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n1vdx
d1n1vdx
d1n1vdx