Trwa ładowanie...
d4fc9vv
Aktualności

Beyoncé chce zostać mamą

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beyoncé chce zostać mamą
d4fc9vv

Beyoncé Knowles wyznała, że jej priorytetem stało się w tej chwili założenie rodziny.

- Mam nadzieję, że pewnego dnia zostanę żoną i matką - powiedziała gwiazda, dodając, że jeśli w jej życiu pojawi się dziecko, nie zamierza rezygnować z pracy. - Nie chcę przechodzić na emeryturę mając 30 lat - podkreśliła była członkini Destiny's Child. - Nadal zamierzam nagrywać płyty i kręcić filmy, choć z pewnością zwolnię tempo.

Gwiazda wyjawiła także, że z ogromną przyjemnością porzuciła dietę, na którą przeszła przygotowując się do roli w obrazie "Dreamgirls". Musiała bowiem zgubić sporo kilogramów, aby mieścić się w stroje o dwa rozmiary mniejsze od tych, które nosi na co dzień. Aby utrzymać sylwetkę żywiła się sokiem cytrynowym, syropem klonowym i wodą.

d4fc9vv

- To było niezbędne, abym mogła szybko stracić na wadze - wyjaśniła Beyoncé. - Kręciliśmy sceny z udziałem mojej bohaterki w wieku 16 i 36 lat w odstępie zaledwie dwóch tygodni.

Piosenkarka dodała, że najlepszą częścią diety był moment, kiedy mogła z niej wreszcie zrezygnować i odzyskać dawne kształty. -_ To było najzabawniejsze, mogłam jeść pączki i inne wysokokaloryczne produkty- zażartowała gwiazda. - _Mam znowu swoje ciało.

Piosenkarka i aktorka spotyka się obecnie z raperem Jayem-Z. 4 września ukończyła 25 lat. Tego samego dnia światło dzienne ujrzał drugi solowy longplay piosenkarki "B'Day". ** BEYONCE W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d4fc9vv

Podziel się opinią

Share
d4fc9vv
d4fc9vv