Trwa ładowanie...

''BFG: Bardzo Fajny Gigant'': gwiazdy zamykają swoje sny w słoikach

Share
''BFG: Bardzo Fajny Gigant'': gwiazdy zamykają swoje sny w słoikach
Źródło: mat. dystrybutora
d4f2jyw

Podczas gdy „BFG: Bardzo Fajny Gigant” rozgościł się już na dobre na polskich ekranach, Wielka Brytania dopiero szykuje się na jego nadejście. Już w najbliższą niedzielę w Londynie odbędzie się uroczysta premiera filmu z udziałem twórców. Tymczasem już od soboty w Anglii podziwiać będzie można wystawę inspirowaną filmem - „The BFG Dream Jar Trail”.

Gwiazdy zostały poproszone o złapanie swoich snów do słoików, zupełnie jak robił to Bardzo Fajny Gigant. Będzie można oglądać je przez całe lato, na terenie całej Wielkiej Brytanii. Jesienią zostaną wystawione na aukcje, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Save the Children.

d4f2jyw

Wśród prac znalazły się sny takich gwiazd jak:

Więcej snów zobaczyć można tutaj.

Steven Spielberg, jeden z największych mistrzów kina, zdobywca trzech Oscarów®, przenosi na ekran powieść twórcy takich książek jak „Charlie i fabryka czekolady” czy „Fantastyczny pan lis”!

Wzruszająca i zabawna historia wsparta fantastyczną oprawą wizualną gwarantują niezwykłą filmową przygodę dla całej rodziny.

d4f2jyw

Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Ekranizacja uwielbianej powieści Roalda Dahla, która od dnia swej premiery w 1982 roku wciąż zachwyca czytelników w każdym wieku. Książki Dahla, do których zaliczają się takie tytuły jak „Charlie i fabryka czekolady”, „Kuba i ogromna brzoskwinia”, „Matylda” oraz „Fantastyczny pan lis”, są obecnie dostępne w 58 językach, a ich łączny nakład przekroczył 200 milionów egzemplarzy.

d4f2jyw

Podziel się opinią

Share
d4f2jyw
d4f2jyw