Trwa ładowanie...
dv3bcps
Aktualności

"Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra": Małgorzata Kożuchowska o swojej roli

Małgorzata Kożuchowska potrafi być zabójczo słodka. W filmie "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra" udzieliła swojego głosu Clarze. Zobacz, jak przedstawia swoją postać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra": Małgorzata Kożuchowska o swojej roli
(Materiały prasowe)
dv3bcps

Pełne humoru i zaskakujących zwrotów akcji przygody dwójki małoletnich detektywów na tropie tajemnicy diamentu z fantastycznym polskim dubbingiem. W polskiej wersji językowej w rolach szefowych mafii: Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska.

Film "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra" jest laureatem Złotego Żuka (nagroda przyznawana corocznie przez Szwedzki Instytut Filmowy za wybitne osiągnięcia w dziedzinie filmu) i filmem konkursowym na Festiwalu Kino Dzieci. Honorowy patronat nad polską premierą filmu objęła Ambasada Szwecji.

Film zagości na ekranach polskich kin już 11 listopada w ramach najnowszego projektu Stowarzyszenie Nowe Horyzonty „Kino Dzieci Prezentuje”

„Kino Dzieci Prezentuje" to nowa marka dystrybucyjna, wprowadzająca do kin w Polsce filmy dla młodych widzów – zarówno animacje, jak i wciąż mało obecne na polskich ekranach kino aktorskie. Są to mądre, ciekawe filmy przygodowe, często oparte na bestsellerowych książkach znanych już polskim czytelnikom.

dv3bcps

Podziel się opinią

Share

dv3bcps

dv3bcps