Trwa ładowanie...
d14j0hp

Bóg nie umarł: Światło w ciemności

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
"Bóg nie umarł: Światło w ciemności" to fabularyzowany film religijny z 2018 roku. Traktuje o kryzysie wiary coraz bardziej nasilającym się w światowym społeczeństwie.
d14j0hp
3
Share
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Pure Flix

Bóg nie umarł: Światło w ciemności – zarys fabuły

Film "Bóg nie umarł: Światło w ciemności" to trzecia już część z tej serii, kontynuacja filmu "Bóg nie umarł" z 2014 roku. Tym razem przedstawiona zostaje historia wielebnego Dave'a, który staje w obliczu walki o kościół św. Jakuba.

Świątynia znajduje się bowiem na terenie uniwersytetu, którego władze i część pracowników uważają ja za niepotrzebną w tym miejscu. Pewnej nocy w kościele św. Jakuba wybucha pożar i trawi budynek niemal doszczętnie. To daje wolną ręką władzom uczelni. Wielebny Dave traci wiarę, że uda mu się uratować świątynię. Wspiera go jednak grupa wiernych parafian.

W filmie "Bóg nie umarł: Światło w ciemności" pojawia się ponadto drugi wątek. Do miasta wraca bowiem brat wielebnego Dave'a, który dołącza się do działań władz uniwersytetu. Bracia nie tylko muszą dość do porozumienia w sprawie świątyni, ale również uporządkować niewyjaśnione sprawy z przeszłości.

Zobacz więcej najlepszych filmów religijnych 2018 roku.

Bóg nie umarł: Światło w ciemności
Tytuł oryginalny

God's Not Dead: A Light in Darkness

Gatunek

film religijny, dramat

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

30.03.2018

Data polskiej premiery

18.05.2018

Czas trwania

95 min.

Obsada
d14j0hp

Podziel się opinią

3
Share
d14j0hp
d14j0hp
d14j0hp
d14j0hp