Trwa ładowanie...
d3c58he

Bóg nie umarł: Światło w ciemności

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
"Bóg nie umarł: Światło w ciemności" to fabularyzowany film religijny z 2018 roku. Traktuje o kryzysie wiary coraz bardziej nasilającym się w światowym społeczeństwie.
d3c58he
5
2
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Pure Flix

Bóg nie umarł: Światło w ciemności – zarys fabuły

Film "Bóg nie umarł: Światło w ciemności" to trzecia już część z tej serii, kontynuacja filmu "Bóg nie umarł" z 2014 roku. Tym razem przedstawiona zostaje historia wielebnego Dave'a, który staje w obliczu walki o kościół św. Jakuba.

Świątynia znajduje się bowiem na terenie uniwersytetu, którego władze i część pracowników uważają ja za niepotrzebną w tym miejscu. Pewnej nocy w kościele św. Jakuba wybucha pożar i trawi budynek niemal doszczętnie. To daje wolną ręką władzom uczelni. Wielebny Dave traci wiarę, że uda mu się uratować świątynię. Wspiera go jednak grupa wiernych parafian.

W filmie "Bóg nie umarł: Światło w ciemności" pojawia się ponadto drugi wątek. Do miasta wraca bowiem brat wielebnego Dave'a, który dołącza się do działań władz uniwersytetu. Bracia nie tylko muszą dość do porozumienia w sprawie świątyni, ale również uporządkować niewyjaśnione sprawy z przeszłości.

Zobacz więcej najlepszych filmów religijnych 2018 roku.

Bóg nie umarł: Światło w ciemności
Tytuł oryginalny

God's Not Dead: A Light in Darkness

Gatunek

film religijny, dramat

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

30.03.2018

Data polskiej premiery

18.05.2018

Czas trwania

95 min.

Obsada

Podziel się opinią

5
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c58he
d3c58he
d3c58he