Trwa ładowanie...
16-11-2006 14:35

Bogusław Linda zagra w serialu

Share
Bogusław Linda zagra w serialu
d4iku98

Polski etatowy twardziel, Bogusław Linda już niedługo zawita do ramówki stacji telewizyjnej Polsatu. Jak podaje Gazeta Wyborcza aktor zagra w reżyserowanym przez Krzysztofa Langa serialu „Jaga”.

„Jaga” to kryminalna opowieść w której główną i tytułową rolę zagra Weronika Książkiewicz, 25. letnia absolwentka łódzkiej filmówki. Serial będzie historią pięcioboistki która w trakcie przygotowań do olimpiady dowiaduje się że jej ojciec, szef agencji ochrony zostaje zamordowany. W roli ojca wystąpi Bogusław Linda.

Zmagająca się z osobista tragedią i ciężkimi przygotowaniami do olimpiady „Jada” rozpocznie prywatne śledztwo. W jego trakcie uwikła się w romans z jednym z policjantów.

d4iku98

Dla urodzonej w Moskwie Weronika Książkiewicz nie będzie to pierwsza telewizyjna rola. Aktorka występowała wcześniej w serialach „Widzmy”, „Glina” i „Samo życie”. Ma za sobą również rolę w kinowym filmie „Karol. Człowiek, który został papieżem”. Weronikę Książkiewicz zobaczymy również jako Nadię w „Dylematu 5” – o ile oczywiście kontynuacja sławnych „Alternatyw 4” trafi do emisji.

W „Jadze” zagrają też Paweł Wilczak, Ewa Kasprzak, Radosław Pazura i Krzysztof Pieczyński. Serial wyemituje Polsat w przyszłym roku. BOGUSŁAW LINDA W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d4iku98
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iku98
d4iku98