Trwa ładowanie...

Borys Szyc skończył 40 lat i otworzył niezwykły teatr. "Nie można czekać ze spełnianiem marzeń"

Oglądanie filmów, seriali czy programów na platformach internetowych to już codzienność. Szyc idzie o krok dalej i w dniu swoich urodzin ruszył z nowym projektem, który kieruje do niebojących się innowacji miłośników teatru, baletu i muzyki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Borys Szyc skończył 40 lat i otworzył niezwykły teatr. "Nie można czekać ze spełnianiem marzeń"Źródło: East News, fot: East News
d2e5pyl
d2e5pyl

- Czas leci nieubłaganie, więc nie można czekać ze spełnianiem marzeń - stwierdził Borys Szyc w urodzinowym wpisie na Instagramie. - Od paru lat pracuję nad pomysłem nowoczesnej platformy dla teatru. Platformy, która przybliżałaby wam sztukę, spektakle i koncerty i to najlepiej na żywo... w internecie!

Tym projektem jest TheMuBa (theatre - music - ballet). Inicjatywa Borysa Szyca, Jarosława Kuźniara oraz Marka Maślanki to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej.

- To jest w teatrze piękne, że jest ulotny. Ale teraz po latach chcesz cokolwiek znaleźć, a pozostają tylko jakieś urywki - mówił Szyc w długiej rozmowie z Jarosławem Kuźniarem, którą można obejrzeć po zarejestrowaniu się na stronie projektu.

- Otwieramy dziś wirtualną scenę, na którą będziemy zapraszać artystów z całej Polski, gościć z kamerami na najlepszych scenach i pokazywać Wam sztukę gdziekolwiek będziecie - pisał na Instagramie.

d2e5pyl

Czego Szyc życzy sobie w dniu urodzin? Tego, by życzliwi ludzie założyli konto w serwisie i sprawdzili nadchodzący repertuar.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2e5pyl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e5pyl