Trwa ładowanie...
d2o9adx

"Botoks" Patryka Vegi bez cenzury. Jest pełny zwiastun

Patryk Vega, najbardziej kasowy polski reżyser 2016 roku, ma wielką siłę przebicia w social mediach. Jego zapowiadany od kilku miesięcy, nowy film "Botoks" doczekał się w końcu premiery pełnego zwiastuna. Wideo z miejsca stało się hitem. Nieocenzurowany klip ma prawie 2 mln wyświetleń, zaliczył 21 tys. udostępnień i został skomentowany około 2,5 tys. razy. A wszystko to w ciągu kilkunastu godzin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Botoks" Patryka Vegi bez cenzury. Jest pełny zwiastun
(Materiały prasowe)
d2o9adx

W pełnym trailerze produkcji o służbie zdrowia widzimy wiele mocnych i szokujących scen. Wideo, którego nie powinny oglądać osoby wrażliwe, znajduje się poniżej. Oglądając je czasem aż trudno nie odwrócić wzroku, nie dziwi więc, że w komentarzach rozgożała goraca dyskusja. Jedni chwalą "Botoks", inni zarzucają reżyserowi pójście na łatwiznę, przyznając jednocześnie, że film z pewnością dobrze się sprzeda. Nie brakuje również komentarzy, w których pokutuje pogląd, że praca polskich służb medycznych wygląda właśnie tak, jak zaprezentował to Vega. Jedno jest pewne, hasło promocyjne mówiące o tym, że reżyser uderza w służbę zdrowia nie kłamało.

Bohaterkami nowej produkcji twórcy "Pitbulla" są cztery kobiety pracujące w szpitalu. W rolach głównych występują Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerują im Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański i Janusz Chabior.

d2o9adx

Premiera planowana jest na 29 września 2017 roku. Zobacz co jeszcze #dziejesiewkulturze:

d2o9adx

Podziel się opinią

Share
d2o9adx
d2o9adx