Trwa ładowanie...
31-12-2011 15:33

Brad Pitt pomagał Angelinie Jolie przy jej debiucie

Brad Pitt pomagał Angelinie Jolie przy jej debiucie
d2kll7l
d2kll7l

Angelina Jolie zdradziła, że jej partner życiowy, aktor Brad Pitt, pomagał przy jej debiucie reżyserskim "In the Land of Blood and Honey".

Obraz jest debiutem reżyserskim aktorki i przedstawia historię zakazanej miłości muzułmanki i Serba podczas wojny w Bośni.

Film zagościł w kinach w USA 23 grudnia. Za obraz Angelina Jolie otrzymała już nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

Jak wyjawiła debiutująca reżyserka, przy pracy nad filmem aktywnym wsparciem wykazał się jej partner życiowy, hollywoodzki przystojniak, Brad Pitt. Aktor zachęcał matkę swych dzieci do realizacji filmu jak tylko zapoznał się z pierwszą wersją scenariusza.

- Był pierwszą osobą, jaka przeczytała scenariusz - wyjaśnia Jolie. - Gdyby wówczas powiedział coś negatywnego, nie bylibyśmy dziś w tym miejscu - dodała aktorka promując swój film. - Pokazanie mu scenariusza było pewnego rodzaju prywatnym eksperymentem. Zabrał go ze sobą do Japonii. Kiedy przeczytał zadzwonił do mnie i powiedział, że nie jest zły.

- Rozmawialiśmy później wielokrotnie na temat filmu. Podtrzymywał mnie na duchu przez cały czas - dodaje gwiazda. - Przez większość dni był na planie filmowym, a pod koniec zrobił nawet trochę zdjęć. Zawsze był bardzo wspierający - zdradziła Jolie.

d2kll7l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kll7l