Trwa ładowanie...
colin farrell
24-02-2010 09:50

Brat Alicji ujawnia prawdę o związku siostry i Colina

Brat Alicji ujawnia prawdę o związku siostry i ColinaŹródło: Kapif.pl
d2y2iyt
d2y2iyt

[

]( http://www.efakt.pl )
* Czy Alicja Bachleda-Curuś (27 l.) będzie musiała wybierać pomiędzy karierą a rodziną? Kto wie, czy aktorka nie stanie za jakiś czas przed takim dramatycznym dylematem.*

d2y2iyt

Dla jej partnera liczy się bowiem przede wszystkim syn Henry Tadeusz (5 mies.), który jest oczkiem w głowie Colina Farrella (34 l.) – mówi Faktowi brat Alicji.

– Dla Colina najważniejszy jest Henry. Zależy mu, by mały nie ucierpiał przez to, że rodzice są aktorami – mówi w rozmowie z Faktem brat Alicji Tadeusz Bachleda-Curuś (33 l.). – On chciałby, żeby chłopcu nie brakowało obecności mamy i taty – dodaje.

To rzeczywiście wyjaśniałoby wcześniejsze doniesienia mediów, że Irlandczyk niezbyt przychylnym okiem patrzy na zawodowe ambicje Alicji. Ideałem dla Farrella byłaby kobieta spędzająca przy dziecku cały swój czas, podczas gdy on sam zarabia w hollywoodzkich produkcjach. Alicja Bachleda-Curuś nie przystała na to i pomiędzy partnerami doszło rzekomo do kłótni.

Potem zdawało się, że gwiazdor jednak się poddał. Zrozumiał, że nie może zabraniać ukochanej prawa do kariery. Razem pojawili się w Irlandii na premierze ich wspólnego filmu „Ondine”, a potem na rozdaniu irlandzkich nagród filmowych i telewizyjnych. – Ala jest bardzo szczęśliwa. Colin nie chce stawać na drodze jej kariery – potwierdza Faktowi brat aktorki.

d2y2iyt

Wygląda zatem na to, że Farrell poszedł po rozum do głowy, a wszystkie wcześniejsze niesnaski wynikały z jego troski o Henry'ego Tadeusza. Choć Irlandczyk ma opinię buntownika i kobieciarza, to jednak najwidoczniej jest gorliwym ojcem. Nie tylko dla swojego małego synka, ale też dla Jamesa (7 l.), który jest owocem jego związku z Kim Bordenave (40 l.).

Pozostaje jedna wątpliwość. Skoro dla Irlandczyka numerem jeden jest synek, to czy prędzej czy później nie dojdzie do karczemnej awantury między nim a Alicją? Wszak teraz Polka nie ma konkretnych planów zawodowych, ale należy się spodziewać, że już niebawem spłyną na młodą mamę atrakcyjne propozycje. Wówczas Bachleda-Curuś nie będzie miała dużo czasu na opiekę nad dzieckiem. A gorliwy ojciec Colin może tego nie zdzierżyć...

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Pijana Felicjańska rozbiła 3 auta. Nowe fakty!

d2y2iyt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y2iyt