Trwa ładowanie...
27-06-2013 11:33

Cameron Diaz śpiewa w sierocińcu

Cameron Diaz śpiewa w sierocińcu
d45ezrb
d45ezrb

Cameron Diaz zagra panią Hannigan w nowej wersji musicalu "Annie".

Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna faworytką do tej roli była Sandra Bullock, jednak aktorce i twórcom filmu nie udało się dojść do porozumienia. Dziś wiemy, że Diaz podpisała już kontrakt i jej udział w projekcie jest pewny.

Przypomnijmy, iż oryginalny film jest opowieścią o dziewczynce, która po ucieczce z sierocińca zostaje przygarnięta przez bogatego Olivera "Daddy'ego" Warbucksa. Ostatnia kinowa wersja musicalu pochodzi 1982 roku (reżyserował John Huston). W 1999 roku studio Disneya zaprezentowało remake w telewizji.

W nowym filmie tytułową postać zagra Quvenzhané Wallis. Pani Hannigan, w którą wcieli się Diaz, to właścicielka sierocińca, w którym wychowuje się Annie. W filmie pojawi się także Jamie Foxx, który zagra Benjamina Stacksa, czyli odpowiednik Olivera Warbucksa.

Produkcją nowego filmu zajmą się Will Smith, Jay-Z, Jada Pinkett Smith, James Lassiter, Jay Brown i Tyran Smith. Za kamerą stanie Will Gluck ("Łatwa dziewczyna"). Zdjęcia mają rozpocząć się jesienią, a premiera planowana jest na Boże Narodzenie przyszłego roku.

Cameron Diaz mogliśmy podziwiać ostatnio w komedii "Gambit, czyli jak ograć króla".

d45ezrb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45ezrb