Trwa ładowanie...
19-07-2011 13:03

Charlie Sheen ma problem z agresją

Charlie Sheen ma problem z agresją
dskjsr7
dskjsr7

Charlie Sheen wraca do pracy. Aktor zagra główną rolę w nowym serialu komediowym, "Anger Management".

Jakiś czas temu Sheen został wyrzucony z pracy nad serią "Dwóch i pół" za skandaliczne zachowanie i kłótnie z producentem, Chuckiem Lorre, a jego miejsce zajął Ashton Kutcher. Od tamtego czasu Sheen podróżował po Ameryce z objazdowym show, "Violent Torpedo of Truth". Teraz aktor doczekał się swojej kolejnej szansy.

Serial "Anger Management" będzie luźno oparty na komedii z 2003 roku znanej w Polsce pod tytułem "Dwóch gniewnych ludzi", w której wystąpili Adam Sandler i Jack Nicholson. Sheen zagra postać, w którą wcielał się Nicholson, czyli terapeutę pracującego z ludźmi niepanującymi nad własnym gniewem.

- Moja postać to terapeuta, który sam ma pewien problem z agresją - tłumaczy Sheen. - Będę się musiał mocno napiąć, aby zagrać takiego bohatera. Nie zmienia to faktu, że pomysł wygląda świetnie. Dodatkowo będę jednym z właścicieli całego projektu, będę mógł w pewnym stopniu kontrolować to, co dzieje się na planie i współpracować z jednym z moich ulubionych producentów, Joe Rothem.

Sheen i Roth pracowali wcześniej nad pięcioma filmami, m.in. "Pierwsza liga" i "Młode strzelby". Obaj panowie negocjują obecnie warunki sprzedaży serialu z kilkoma stacjami telewizyjnymi.

Charliego Sheena mogliśmy podziwiać ostatnio na dużym ekranie w epizodycznych rolach w komedii "Zanim odejdą wody" oraz w dramacie "Wall Street: Pieniądz nie śpi".

dskjsr7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dskjsr7