Trwa ładowanie...
dd6rcpf
Aktualności

Coraz więcej ludzi w Narnii

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Peter Dinklage
Peter Dinklage
dd6rcpf

Peter Dinklage i Vincent Grass dołączyli do obsady ekranizacji drugiej książki z serii, "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian".

Drugi tom sagi C. S. Lewisa koncentruje się na losach księcia Kaspiana (Ben Barnes), który musi walczyć o odzyskanie należącego mu się tronu z rąk złego wuja Miraza i jego żony, Pretensjonuty. Pomoże mu w tym pojawiające się po raz kolejny w magicznym świecie Narnii rodzeństwo Pevensie.

Po raz pierwszy zobaczyliśmy Łucję, Zuzannę, Piotra i Edmunda w filmie "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa". Reżyserią drugiej części zajmie się znów Andrew Adams. Role dzieci powtórzą Georgie Henley, William Moseley, Skandar Keynes i Anna Popplewell. Lew Aslan raz jeszcze przemówi głosem Liama Neesona. Alicia Borrachero zagra Pretensjonutę, żonę Miraza. Peter Dinklage wcieli się w karła Trumpkina a Vincent Grass zagra doktora Corneliusa.

Ekranizacja pierwszej książki trafiła do polskich kin w styczniu ubiegłego roku. Na całym świecie film zarobił 744 miliony dolarów.

dd6rcpf

Podziel się opinią

Share
dd6rcpf
dd6rcpf