Trwa ładowanie...
d3k5p36
Aktualności

"Cztery Gwiazdki" i "Wielki Stach" od piątku w kinach

Share
kadr z filmu "Cztery gwiazdki"
kadr z filmu "Cztery gwiazdki"
d3k5p36

Dwie amerykańskie komedie - "Cztery Gwiazdki" z Reese Witherspoon i Vincem Vaughnem w rolach głównych oraz "Wielki Stach", w którym zagrali Rob Schneider i David Carradine - trafią w piątek do polskich kin.

Akcja "Czterech Gwiazdek" (reż. Seth Gordon) rozgrywa się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Główni bohaterowie to Brad i Kate, zamożna para z San Francisco.

Brad i Kate nie lubią spędzać świąt z rodziną - rozwiedzionymi rodzicami i kłótliwym rodzeństwem. Aby uniknąć wysłuchiwania gorzkich żalów krewnych, co roku w okresie Bożego Narodzenia wyjeżdżają w jakieś egzotyczne miejsce. Tam mogą wypoczywać w "świętym spokoju".

d3k5p36

Wreszcie jednak nadchodzi takie Boże Narodzenie, które trzeba spędzić z rodziną. Brad i Kate nie mogą odlecieć z San Francisco, ponieważ gęsta mgła uniemożliwia starty samolotów. W efekcie, para musi spędzić święta z rodziną - odwiedzić kolejno cztery domy należące do ich krewnych.

Komedię "Wielki Stach" ("Big Stan") wyreżyserował Rob Schneider, który zagrał w niej ponadto główną rolę.

Bohater filmu to Stan Minton - sprytny oszust, który wyłudzał pieniądze od staruszek i został za to skazany na pobyt w więzieniu. Stanowi udaje się uzyskać 6-miesięczne odroczenie wyroku - w tym czasie ma uporządkować swoje sprawy.

Wraz z upływem kolejnych tygodni, wizja zbliżającej się "odsiadki" jest dla Stana coraz bardziej przerażająca. Mężczyzna boi się, że trafi do celi razem z groźnymi bandytami.

W związku z tym wpada na pomysł, by dla samoobrony nauczyć się wschodnich sztuk walki. Aby zrealizować ten plan, Stan zatrudnia instruktora, zwanego Mistrzem (w jego roli David Carradine, czyli słynny Bill z "Kill Billa" Quentina Tarantino).

d3k5p36

Podziel się opinią

Share
d3k5p36
d3k5p36