Trwa ładowanie...
d8rqop0
Aktualności

Danny Elfman porzucił wilkołaka

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Danny Elfman porzucił wilkołaka
(Universal Pictures)
d8rqop0

Danny Elfman nie napisze muzyki do nowej wersji horroru "Wilkołak".

Nadworny muzyk Tima Burtona nie skomponuje ścieżki dźwiękowej do remake'u klasycznego filmu grozy z 1941 roku. Produkcja opowie o losach mężczyzny, który powraca ze Stanów Zjednoczonych do rodzinnej Anglii. Wkrótce zostaje ugryziony przez wilkołaka i zmienia się w krwiożerczego potwora.

Wprawdzie Danny Elfman rozpoczął już prace nad soundtrackiem do "Wilkołaka", jednak ze względu na opóźniające się prace przy postprodukcji, kompozytor musiał porzucić swe dzieło. Na ukończenie ścieżki dźwiękowej nie pozwalają mu inne zobowiązania. Artystę zastąpi były członek formacji Tangerine Dream, Paul Haslinger. Muzyk ostatnio pracował przy filmach "Underworld: Bunt Lykanów", "Bal maturalny" i "Death Race: Wyścig śmierci".

d8rqop0

Przypomnijmy, iż w roli nieszczęsnego Anglika wystąpi Benicio Del Toro. Anthony Hopkins zagra jego ojca, Emily Blunt ukochaną, a Hugo Weavinga będzie można zobaczyć jako detektywa Aberline. Reżyserii obrazu podjął się Joe Johnston. Ostateczną wersję scenariusza, na podstawie pierwotnego szkicu Andrew Kevina Walkera, napisał David Self. Polska premiera horroru "Wilkołak" planowana jest na 2010 rok.

d8rqop0

Podziel się opinią

Share
d8rqop0
d8rqop0