Trwa ładowanie...
d1xxogg

Destroyer

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Film "Destroyer" jest bez wątpienia porażającym kryminał, ale też poruszającym dramatem. Opowiada o byłej agentce FBI, która po odbiciu się od dna próbuje zemścić się na winowajcy jej upadku.
d1xxogg
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Destroyer – zarys fabuły

Główną bohaterką filmu "Destroyer" jest Erin Bell, była agentka FBI. Policjantka była zmorą przestępców, oddaną pracy funkcjonariuszką, a przede wszystkim wielką nadzieją amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości. Wielkie nadzieje na niesamowitą karierę przed dwudziestoma laty pogrzebały traumatyczne przeżycia, które doprowadziły policjantkę na samo dno. Jej życie zmieniło się całkowicie.

Teraz Erin chce się zemścić na człowieku, który był sprawcą tamtego wydarzenia. Akcja filmu "Destroyer" poprowadzi torem przemyśleń bohaterki do rozprawienia się z przeszłością, dzięki czemu możliwe będzie odbudowanie siebie i swojego życia. Motywatorem do działań będzie właściwy kobiecie upór, który pomoże, nawet gdy cel przestanie być tak wyraźny.

Destroyer – ciekawostki

  • Film "Destroyer" (2018) zdobył popularność jeszcze przed ukazaniem się oficjalnego zwiastuna. Wszystko to za sprawą zdjęć z planu, na których ukazana była oszpecona na potrzeby filmu Nicole Kidman.
  • Film przyniósł odtwórczyni głównej roli, Nicole Kidman, nominację do Złotego Globu, a także do Satelity dla najlepszej aktorki w dramacie. Jest to dwunasta już nominacja aktorki do Złotych Globów i jedenasta do Satelitów.
  • Premiera filmu "Destroyer" miała miejsce 31 sierpnia 2018 roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto.
  • Zdjęcia do filmu "Destroyer" powstały w Los Angeles, Kalifornia.
  • Odtwórca głównej roli męskiej w filmie "Destroyer", Sebastian Stan, przed rozpoczęciem zdjęć konsultował się z jednym z funkcjonariuszy FBI, który wystąpił w "Inside the FBI:New York", amerykańskim serialu dokumentalnym o pracy policji.
Destroyer
Tytuł oryginalny

Destroyer

Gatunek

kryminał, dramat

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

31.08.2018

Czas trwania

123 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xxogg
d1xxogg
d1xxogg