Trwa ładowanie...
d39erc6

Diabeł: Inkarnacja

Najnowsze informacje
4.0
(2 głosy)
Oceń:
Film "Diabeł: Inkarnacja" to horror z 2018 roku, którego tematem przewodnim jest opętanie. To film z wartką akcją i świetną charakteryzacją postaci.
d39erc6
3
2
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Sony Pictures Entertainment

Diabeł: Inkarnacja – zarys fabuły

W filmie "Diabeł: Inkarnacja" pojawia się motyw opętania ciała przez złego demona. Główną bohaterką filmu jest Megan Reed, policjantka o skomplikowanej przeszłości. Właśnie zakończyła terapię i zaczęła pracę w policyjnej kostnicy. Mimo to nadal próbuje walczyć z demonami przyszłości. Jak się jednak okaże, dużo niebezpieczniejsze będzie to,l co dopiero się wydarzy. Pewnego wieczory z jednej z komór docierają niepokojące głosy. Okazuje się, że martwe ciało młodej kobiety opętane jest przez demona. Tak rozpocznie się lawina masakrycznych zdarzeń.

Diabeł: Inkarnacja – ciekawostki

  • Film "Diabeł: Inkarnacja" powstał w tym samym studiu filmowym Screen Gems, co thriller "Nie oddychaj" i film muzyczny "Burleska".
  • Światowa premiera filmu "Diabeł: Inkarnacja" wyznaczona została na 30 listopada 2018 roku. W dzień debiutu w Polsce to 7 grudnia 2018 roku.
  • Początkowo film miał nosić tytuł "Cadaver" (pl. 'zwłoki').
  • Odtwórczyni głównej roli w filmie "Diabeł: Inkarnacja", Shay Mitchell znana jest przede wszystkim z roli w serialu "Słodkie kłamstewka". Co ciekawe, wszystkie aktorki grające główne postaci serialu wystąpiły w rolach pierwszoplanowych w horrorach: Ashley Benson w "Ratter", Lucy Hale w "Prawdzie czy wyzwaniu", a Troian Bellisario w "Męczennikach".
Diabeł: Inkarnacja
Tytuł oryginalny

The Possession of Hannah Grace

Gatunek

horror

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

30.11.2018

Data polskiej premiery

07.12.2018

Czas trwania

85 min.

Obsada

Podziel się opinią

3
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39erc6
d39erc6
d39erc6