Trwa ładowanie...
11-05-2006 13:23

Doda na premierze 'Asterixa i Wikingów'

Doda na premierze 'Asterixa i Wikingów'
dydu623
dydu623

Asterix i Wikingowie, najdroższa europejska produkcja animowana w historii kina miała we wtorek 9 maja swoją uroczystą premierę.

Film został gorąco przyjęty przez liczną młodą widownię, która odwiedziła warszawskie kino „ Luna ”. Dekoracje i stylistyka nawiązująca klimatem do łodzi Wikingów oraz konkursy dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami, podgrzały atmosferę przed oczekiwaną projekcją filmu. ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ ASTERIXA I WIKINGÓW Dodatkową atrakcją premiery była obecność gwiazd, które użyczyły głosu postaciom kreskówki. Na film przybyła Doda Elektroda w towarzystwie Radosława Majdana oraz członków zespołu Virgin, a także Maciek Stuhr oraz Mieczysław Morański.

Czy film się podobał? Przeczytaj jego pierwszą recenzję.

Zapraszamy także do konkursuZapraszamy także do konkursu, w którym do wygrania mamy takie niesamowite gadżety, jak czapki z rogami Wikingów, maczugi z kolcami, koszulki, kubeczki, piłki plażowe i wiele wiele innych z Asterixem i Obelixem w rolach głównych. ZOBACZ NAGRODY JAKIE SĄ DO WYGRANIA W KONKURSIE Asterix i Wikingowie w kinach od 12 maja pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

*DODA I VIRGIN W NASZEJ GALERII ZDJĘĆDODA I VIRGIN W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ*

dydu623
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dydu623