Trwa ładowanie...
d4m5j9x
Megafon.pl
Aktualności

Donald Glover przyjacielem Hana Solo

Donald Glover, znany też jako raper Childish Gambino, otrzymał rolę Lando w filmie o Hanie Solo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Childish Gambino fot. Archiwum Artysty Childish Gambino fot. Archiwum Artysty
Childish Gambino fot. Archiwum Artysty Childish Gambino fot. Archiwum Artysty (materiał prasowy/Megafon.pl)
d4m5j9x

Artysta zagra młodego Lando Calrissiana, którego oryginalnie portretował Billy Dee Williams. Bohater, pierwotny właściciel Sokoła Millenium, znany jest z obrazów "Imperium kontratakuje" (1980) i "Powrót Jedi" (1983).

Nadchodzące dzieło opowiadać będzie o młodym Hanie Solo, przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley. Akcja rozgrywać będzie się w przed wydarzeniami z obrazu "Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja".

W głównego bohatera znanego z sagi "Gwiezdne wojny", którego dotąd grał Harrison Ford, wcieli się Alden Ehrenreich. Za reżyserię odpowiadają Phil Lord i Christopher Miller. Scenariusz piszą Lawrence Kasdan i Jon Kasdan.

d4m5j9x

Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku i według najnowszych doniesień będzie otwarciem trylogii. Ehrenreich podobno podpisał kontakt z Disneyem na trzy produkcje.

Donald Glover przez kilka lat był scenarzystą "Rockefeller Plaza 30", później występował w sitcomie "Community", a ostatnio gra i tworzy własny serial "Atlanta". Można go było też podziwiać na dużym ekranie - w obrazach "Magic Mike XXL" i "Marsjaninie" Ridleya Scotta. Niedawno potwierdził udział w superprodukcji "Spider-Man: Homecoming". Jego ostatnia płyta to "Because the Internet" z 2013 roku. Z października 2014 roku pochodzi jego mikstejp "STN MTN / Kauai".

d4m5j9x

Podziel się opinią

Share

d4m5j9x

d4m5j9x