Trwa ładowanie...
01-12-2006 11:00

Dowcipny George Clooney

Dowcipny George Clooney
d16hibx
d16hibx

George Clooney kpił ze swoich przyjaciół Matta Damona i Brada Pitta, po tym jak prześcignął ich w walce o tytuł najseksowniejszego mężczyzny.

Gwiazdor "Ocean's Thirteen" został uhonorowany ostatnio tytułem najatrakcyjniejszego przez magazyn "People". Podczas wywiadu z Davidem Lettermanem żartobliwie opowiadał, że jego filmowi partnerzy zazdroszczą mu pierwszego miejsca.

- Pracowałem ciężko, żeby zdobyć to wyróżnienie - śmiał się aktor. - Ale czuje się teraz głupio w stosunku do Matta Damona, ponieważ strasznie mu zależało na tytule. I biedny Brad, on także dobrze się reklamował, ale coś poszło nie tak.

Clooney wyjawił, że Brad Pitt pod pseudonimem pogratulował mu w Internecie sukcesu i zamieścił kilka jego zawstydzających starych fotografii. Nie pozostając dłużnym George pokazał w telewizji całą kolekcję niepochlebnych ujęć Brada.

Pitt jako jedyny oprócz Clooneya zdobył tytuł przyznawany przez magazyn "People" dwa razy. W zeszłym roku najseksowniejszym mężczyzną został Matthew McConaughey.

George Clooney przygotowuje się obecnie do reżyserii obrazu "The Belmont Boys". GEORGE CLOONEY W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d16hibx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16hibx