Trwa ładowanie...
d188wj8

Dzwoneczek i uczynne wróżki

Najnowsze informacje
3.3
(30 głosów)
Oceń:
d188wj8

Cynka Dzwoneczek – najbardziej lubiana wróżka na świecie – już wkrótce zachwyci widzów po raz kolejny. Tym razem w pierwszej przygodzie w świecie ludzi. „Dzwoneczek i uczynne wróżki” to zupełnie nowy, zrealizowany w całości za pomocą grafiki komputerowej film, który już 26 listopada zadebiutuje w wersji Blu-ray i DVD. Wyjątkowe dzieło Disneya zachwyci wszystkich członków rodziny zapierającymi dech w piersiach animacjami i spektakularną muzyką!

Podczas letniej wizyty na kwiecistych łąkach Dzwoneczek poznaje małą, samotną dziewczynkę, która wierzy w istnienie wróżek. Lizzy, bo tak jej na imię, brakuje towarzystwa do zabawy, dlatego też postanawia za wszelką cenę zatrzymać Cynkę w domu. Gdy inne wróżki wyruszają z pomocą, Dzwoneczek podejmuje wielkie ryzyko, narażając na niebezpieczeństwo zarówno siebie, jak i swoje przyjaciółki. Niezwykła wyprawa do Londynu zamienia się w pasjonującą przygodę, od której powodzenia zależeć będzie los wszystkich wróżek.

Wróżki Disneya to jeden z najlepiej sprzedających się produktów wytwórni. Marka została zbudowana na bazie ogromnej popularności Dzwoneczka i jej tajemniczego, magicznego świata. Ponadto Disney postanowił wykreować nowe postacie wróżek – przyjaciółek Dzwoneczka – z których każda miała posiadać inny, niezwykły talent, osobowość i wygląd. Jelonka, Iskierka, Różyczka i Mgiełka szybko podbiły serca dziewczynek na całym świecie.

Dzwoneczek i uczynne wróżki
Tytuł oryginalny

Tinker Bell and the Great Fairy Rescue

Gatunek

animowany, dziecięce, familijny

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

23.07.2010

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d188wj8
d188wj8
d188wj8