Trwa ładowanie...
20-02-2007 11:14

Edyta Górniak jurorem w nowym show Polsatu

Edyta Górniak jurorem w nowym show PolsatuŹródło: PAP
d28gix4
d28gix4

W marcu pojawi się nowe widowisko muzyczne "Jak oni śpiewają". Gwiazdorska obsada wśród uczestników i jurorów.

3 marca na antenie Polsatu będzie miała miejsce premiera nowego widowiska muzycznego „Jak oni śpiewają”. W programie 13-stu najpopularniejszych aktorów serialowych będzie śpiewać największe polskie i zagraniczne przeboje.

Gwiazdami sobotnich wieczorów będą m.in.: Weronika Potoczny z "Plebanii" (Agnieszka Włodarczyk)
, Grażynka z "Klanu" (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), Waldek Złotopolski (Andrzej Nejman), Halinka Kiepska (Marzena Kipiel-Sztuka), Artur z "Pierwszej miłości" (Łukasz Płoszajski), Pati z "Sąsiadów" (Małgorzata Lewińska), Artur z "M jak miłość" (Robert Moskwa), Ewa Nowicka z "M jak miłość" (Dominika Figurska), Silene Arbekajte – Nawrocka z „Fali zbrodni” (Natasza Urbańska).

d28gix4

Występy aktorów będą oceniane przez jury, w którym zasiądą Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska i Rudi Schubert. W jego skład wchodzi także czwarty Juror - uczestnik, który został odrzucony z konkursu w poprzednim odcinku.

O tym, kto odpadnie, zadecydują SMS-owe głosy telewidzów.

Program poprowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz.

'Jak oni śpiewają' to polska wersja brytyjskiego formatu „Soapstar Superstar” emitowana przez ITV w Wielkiej Brytanii. O sukcesie koncepcji świadczy niesłabnąca popularność kolejnych edycji programu. Show osiąga nawet do 8,8 miliona widzów i 41% udziałów w rynku. Finał serii zgromadził 3 razy więcej widzów, niż „Celebrity Big Brother”.

d28gix4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28gix4