Trwa ładowanie...
d40r3y3
Aktualności

Edyta Herbuś poprowadzi festiwal

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś (Kapif.pl)
d40r3y3

[

]( http://www.fakt.pl )
Brawo, Brawo. Dobra passa Edyty Herbuś (29 l.) zdaje się nie mieć końca.

d40r3y3

Zagrała w kilku serialach, wystąpiła w operze w Teatrze Narodowym, a teraz nadszedł czas na kolejne wyzwanie. Zadebiutuje jako konferansjerka! Jak dowiedział się Fakt, tancerka poprowadzi jeden z koncertów festiwalu Toptrendy.

Polsatowski festiwal zaczyna się pod koniec maja i potrwa trzy dni. Edyta poprowadzi koncert Trendy, który zobaczymy drugiego dnia. Na razie nie wiadomo kto będzie jej partnerem. Polsat ciągle szuka dla niej najlepszego współprowadzącego.

Rok temu ten sam koncert poprowadzili Maciek Dowbor (32 l.) i Maciek Rock (32 l.) a towarzyszyła im Agnieszka Popielewicz (25 l.). Choć dla Edyty konferansjerka to zupełna nowość dowiedzieliśmy się, że tancerka propozycję przyjęła z wielką radością i nie miała żadnych wygórowanych oczekiwań. Ona po prostu uwielbia wyzwania i od miesięcy udowadnia wszystkim, że dzięki uporowi i ciężkiej pracy można osiągnąć naprawdę wiele. Edyto, my trzymamy kciuki!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

<a href="http://www.fakt.pl/Foremniak-wprowadzila-faceta-na-salony,artykuly,71219,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Foremniak wprowadziła faceta na salony

d40r3y3

Zobacz także:

**[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d40r3y3

Podziel się opinią

Share

d40r3y3

d40r3y3