Trwa ładowanie...
d3jl279
Megafon.pl
Aktualności

Emma Watson dostała pracę marzeń u Toma Hanksa

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "The Circle". - Jesteś ważną częścią The Circle - słyszy główna bohaterka. - Wszyscy, którzy są dla Ciebie ważni, są ważni dla nas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
emma watson
emma watson (AFP)
d3jl279

Bohaterką jest świeżo upieczona absolwentka prestiżowych studiów Mae Holland (w tej roli Emma Watson), która zostaje zatrudniona w firmie o nazwie The Circle (która przypomina Google połączone z Facebookiem). Całonocne imprezy, ekskluzywne sypialnie i jadalnie, sala gimnastyczna z wszelkimi udogodnieniami robią wielkie wrażenie na młodej dziewczynie, która wspina się po szczeblach kariery, nie zauważając zagrożeń stwarzanych przez nowoczesną technologię. Ponadto młoda kobieta nawiązuje relację z charyzmatycznym współwłaścicielem firmy Eamonem Baileyem (Tom Hanks).

John Boyega wciela się w Tya, młodego wizjonera, współtwórcę The Circle. - On wierzy, że wszystkie doświadczenia powinny być dostępne dla wszystkich - opowiada o bohaterze reżyser. - Nie tylko dla tych, których na nie stać. Jest zainteresowany technologią, która umożliwi dzielenie się wszelkimi doświadczeniami, doznaniami ze wszystkimi.

W obsadzie znaleźli się również John Karen Gillan, Patton Oswalt i Bill Paxton. Premiera planowana jest na 28 kwietnia 2017 roku. Obraz powstał na podstawie powieści Dave'a Eggersa.

d3jl279

Podziel się opinią

Share

d3jl279

d3jl279