Trwa ładowanie...
d32j5my
Aktualności

"Fala": Gigantyczne tsunami na północ od granic Polski. Powstał film, który powalczy o Oscara

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Fala": Gigantyczne tsunami na północ od granic Polski. Powstał film, który powalczy o Oscara
(East news)
d32j5my

Na północ od granic Polski może powtórzyć się tragedia, która wstrząsnęłam światem kilka lat temu w Tajlandii. Tym razem gigantyczne tsunami zagraża mieszkańcom i turystom odwiedzającym norweskie fiordy. Z zderzeniu z ponad 100 metrową falą żaden człowiek nie ma szans na przetrwanie. O zbliżającej się katastrofie powstał film *"Fala", który trafi do kin 25 grudnia. Niesamowite efekty specjalne wbijają w fotel. To film, który musisz zobaczyć na dużym ekranie.*

Grupa geologów odkrywa, że jedna z gór tworzących fiord w Norwegii grozi osunięciem do morza, co spowoduje utworzenie fali dorównującej wielkością drapaczom chmur. Dzień zagłady jest blisko. Zobacz najmocniejszy film tej zimy. Według prestiżowego Indie Wire jeden z faworytów w walce o Oscara 2016!

Scenariusz filmu powstał w oparciu o prawdziwe zagrożenie, które czyha na mieszkańców Norwegii. Od lat na zboczach fiordu Geiranger pojawiają się szczeliny, które systematycznie się pogłębiają. Naukowcy nie mają żadnych wątpliwości, że pewnego dnia dojdzie do gigantycznego osunięcia stoków. Jak będzie wyglądał ten dramatyczny dzień pokazuje film „Fala” . Masy ziemi upadając na dno fiordu spowodują powstanie tsunami o niewyobrażalnej sile. Ściana wody zmyje wszystkie domy w miejscowościach Hellesylt, Geiranger i Tafjord.

d32j5my

Podziel się opinią

Share

d32j5my

d32j5my