Trwa ładowanie...
d4838be
Aktualności

"Fala" od 25 grudnia w kinach [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Fala" od 25 grudnia w kinach [WIDEO]
(East news)
d4838be

Kilka lat temu świat wstrzymał oddech, gdy fala tsunami uderzyła w wybrzeże Tajlandii. Niemożliwe stało się faktem. Dziś *"Fala" może uderzyć w innej części naszego globu -zaledwie 2000 km od północnych granic Polski. Już 25 grudnia w kinach pojawi się najmocniejszy film tej zimy.*

Według prestiżowego Indie Wire jeden z faworytów w walce o Oscara 2016! Historia inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Grupa geologów odkrywa, że jedna z gór tworzących fiord w Norwegii grozi osunięciem do morza, co spowoduje utworzenie stu metrowej fali. Dzień zagłady jest blisko.

ZOBACZ ZWIASTUN:

"Fala" to thriller katastroficzny, opowiadający o mieszkańcach małego, położonego w okolicach norweskiego fiordu miasteczka. Grupa geologów odkrywa, że jedna z gór tworzących fiord grozi osunięciem się do morza, co spowoduje utworzenie się stu metrowej fali, która zaleje całe miasteczko. Spektakularne efekty specjalne i wbijająca w fotel akcja to największe atuty tego niezwykłego, znakomicie zagranego i skonstruowanego thrillera. Film w angielskiej wersji językowej.

d4838be

Podziel się opinią

Share

d4838be

d4838be