Trwa ładowanie...
frankie muniz

Frankie Muniz nie pamięta jak występował w "Zwariowanym świecie Malcolma". Cierpi z powodu poważnej choroby

Frankie Muniz znany z familijnego serialu "Zwariowany świat Malcolma" w rozmowie z "Independent" przyznał, że cierpi na częściowe zaniki pamięci. Opowiedział również jak radzi sobie z chorobą.

Share
Frankie Muniz nie pamięta jak występował w "Zwariowanym świecie Malcolma". Cierpi z powodu poważnej choroby
Źródło: Materiały prasowe
dhfvfb9

31-letni aktor przyznał, że mało co pamięta z występów w "Zwariowanym świecie Malcolma". Frankie Muniz odgrywał tytułowego Malcolma. Wszystko jest spowodwoane "mini-udarami" czyli przejściowymi atakami niedokrwiennymi mózgu.

Serial był nadawany w latach 2000-2006, ale Muniz mówił, że przez problemy zdrowotne nie pamięta za wiele z tamtego okresu.

Frankie Muniz podzielił się informacją o swoim stanie również na Twitterze, pisząc: "Rok temu miałem ostatni "mini-udar". Mam nadzieję, że to był ostatni".

Aktor występujący w tegorocznej amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami" mówił: - Rzeczy, o których powinieniem pamiętać niepodziewanie do mnie powracają. To smutne - mówił Muniz.

Wpomniał, że doświadczał tych "dziwnych rzeczy" przez ostatnie 10 lat, i dodał: *- To coś o czym nie mówię... Kiedy rozmawiam na temat występu w serialu i jak zaczynałem przygodę z aktorstwem to trude, ponieważ mało z tego pamiętam. O tym, że wsytępowałem w "Zwariowanym świecie Malcolma" przypominam sobie oglądając odcinki serialu. *

dhfvfb9

Dziewczyna aktora, Paige Price pomaga mu w tworzeniu dziennika wydarzeń z życia.

- Pisze w szczegółach dziennik, jest pisarką. Mogę przeczytać cokolwiek napisała i wpomnienia do mnie powracają. To bardzo pomocne - mówił Frankie Muniz w rozmowie z "Independent"

Frankie Muniz wystąpił dotychczas w wielu produkcjach. Ostani film z jego udziałem "A City of Shoulders and Noses" pojawił się w kinach w 2016 r. Dawna dziecięca gwiazda nie skupia się tylko na aktorstwie. Gra na prekusji i jest kierowcą wiścigowym.

Sprawdź, co #dziejesiewkulturze:

dhfvfb9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhfvfb9
dhfvfb9