Trwa ładowanie...

Fuks i Luke Perry w Polsce już 29 marca

Share
Fuks i Luke Perry w Polsce już 29 marca
Źródło: FOX Life
dbb34vw

Od 29 marca na kanale FOX Life będzie można śledzić losy bohaterów nowego serialu - „Windfall”, produkcji z udziałem Luke’a Perry, znanego z serialu „BH 90210”. Stacja nadała serii tytuł "Fuks"

„Fuks” śledzi perypetie grupy dwudziestu znajomych, którzy wspólnie wygrali na loterii 386 milionów dolarów. Serial pokazuje jaki wpływ ma wygrana na bohaterów. Fabuła poszczególnych odcinków jest tak skonstruowana, aby za każdym razem efektownie zaskoczyć widza. Już w pierwszych scenach mamy do czynienia z morderstwem, szantażem, miłością, rozwodem - z szeroką gamą ludzkich namiętności.

dbb34vw

W serialu występują: Luke Perry, Jason Gedrick, Alice Greczyn, Jon Foster, Sarah Wynter, Lana Parrilla, Malinda Williams.

Producentką serialu „Fuks” (Windfall) jest Laurie McCarthy, odpowiedzialna także za produkcję „Kryminalnych zagadek Miami” (CSI:Miami).

Luke Perry zanim rozpoczął karierę aktorską pracował jako model. W 1990 roku wygrał casting do roli Dylana w serialu : "Beverly Hills, 90210”, która przyniosła mu ogromną sławę - dostawał tysiące listów od wielbicielek. Po pięciu latach uznał, że serial ogranicza jego aktorskie możliwości i odszedł, by robić karierę na dużym ekranie. Zagrał m.in. w „Piątym elemencie” Luc’a Besson. Jego bohater Peter, z serialu „Fuks” (Windfall) dzięki wygranej zostaje właścicielem fabryki rowerów, w której wcześniej pracował.

Serial „Fuks” będzie emitowany w czwartki o godzinie 21.00 i 21:55 odcinek po odcinku. Kanał Fox Life jest dostępny na platformie Cyfrowy Polsat.

dbb34vw

Podziel się opinią

Share
dbb34vw
dbb34vw