ycipk-qaee11

Gwiazdy filmów "Harry Potter" znowu razem. Tak dziś wyglądają

Rupert Grint, Tom Felton i Evanna Lynch po raz ostatni widzieli się na planie prawie 10 lat temu. Dawni dziecięcy aktorzy poszli w różnych kierunkach, ale dla fanów na zawsze pozostaną gwiazdami filmów o młodych czarodziejach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rupert Grint, Evanna Lynchi Tom Felton w filmach z serii "Harry Potter"
Rupert Grint, Evanna Lynchi Tom Felton w filmach z serii "Harry Potter" (Materiały prasowe)
ycipk-qaee11

Rupert Grint, Tom Felton i Evanna Lynch to filmowi Ron Weasley, Draco Malfoy i Luna Lovegood. Dwóch pierwszych aktorów było związanych z ekranizacjami powieści J.K. Rowling od początku, czyli od 2001 r. Postać grana przez Lynch pojawiła się dopiero w "Zakonie Feniksa" z 2007 r.

Obejrzyj: Popkultura wdziera się do rodziny królewskiej? "Archie to imię jak dla bohatera z kreskówki"

ycipk-qaee11

Cała trójka pojawiła się ostatnio na imprezie promującej nową atrakcję w parku rozrywki w Orlando na Florydzie. Kolejka górska nazywa się Hagrid's Magical Creatures Motorbike Adventure, będzie dostępna dla zwiedzających od 13 czerwca. I jak nietrudno zgadnąć – nawiązuje do uniwersum "Harry Potter".

Oprócz Feltona, Grinta i Lynch na imprezie pojawili się także bracia Phelps, grający starszych braci bliźniaków Rona Weasleya. A także Warwick Davis, czyli Gryfek i Filius Flitwick.

Getty Images
Podziel się

Zobacz także: Harry Potter: Nicholas Read ukarany za publiczne obnażanie. To nie pierwszy raz

ycipk-qaee11

Z głównej obsady filmów "Harry Potter" największą karierę zrobili później Daniel Radcliffe i Emma Watson. Rupert Grint odnalazł się w filmach i serialach telewizyjnych ("Przekręt", "Sick Notes") i rzadko można go zobaczyć na dużym ekranie.

Tom Felton również zaczął grać w serialach ("The Flash", "Origin"), ale wystąpił także w takich filmach jak "Zmartwychwstały", "Zjednoczone królestwo", " Geneza planety małp". Najmniej zapracowana była Evanna Lynch, która wystąpiła w kilku epizodycznych rolach, dubbingowała gry wideo itp. Pokonanie 15 tys. kandydatek do roli w "Harry Potter i Zakon Feniksa" to póki co największe osiągnięcie w karierze 28-latki.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-qaee11

ycipk-qaee11
ycipk-qaee11