Trwa ładowanie...

Herbuś: Moje nogi są warte milion dolarów

Share
Herbuś: Moje nogi są warte milion dolarów
Źródło: Agencja Mazur
d2srxso

[

]( http://www.efakt.pl )
* Ciało Edyty Herbuś (29 l.) to perfekcja w najczystszej postaci. A jej nogi wydają się wręcz bezcenne. Smukłe kostki i łydki, zgrabne kolana - po prostu żywa magia! Nic dziwnego, że Edyta postanowiła spróbować je wycenić i myśli o ubezpieczeniu swoich skarbów. Ile są warte nogi znanej polskiej tancerki? Milion dolarów!*

d2srxso

Nogi to narzędzie pracy każdej tancerki. Dlatego nie dziwi, że większość z nich ma prawdziwą obsesję na punkcie bezpieczeństwa. Edyta Herbuś ma świadomość, że dzięki tańcowi zrobiła w Polsce oszałamiającą karierę. Dlatego na każdym kroku dba, by nic nie stało się jej zgrabnym nóżkom. – Właśnie wróciłam z Zakopanego, gdzie spędziłam cudowny tydzień ze znajomymi – opowiada aktorka Faktowi. – Niestety nie jeździłam na nartach, bo mam prawdziwą obsesję na punkcie bezpieczeństwa – dodaje.

Takie podejście jest jak najbardziej zrozumiałe. Tym bardziej, że Edyta właśnie przygotowuje kolejny spektakl muzyczny. Ale by zapobiec jakimś nieprzewidzianym zrządzeniom losu, artystka postanowiła pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu.

– Tak myślałam o ubezpieczeniu swoich nóg – mówi Edyta. – Oczywiście wymaga to poważnych kalkulacji. Ja wyceniam je na milion dolarów, to przynajmniej nieźle brzmi – dodaje bez zbędnej skromności.

W sumie te niecałe 3 mln zł to wcale nie jest jakaś astronomiczna kwota! Kilka lat temu na tysiąc razy więcej, czyli aż na miliard dolarów swoje nogi wyceniła amerykańska piosenkarka Mariah Carey (40 l.). A przecież nóżki naszej Edyty są o wiele piękniejsze!

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Zobacz więcej zdjęć!

d2srxso

Podziel się opinią

Share
d2srxso
d2srxso