Trwa ładowanie...
d44tzim

How it ends

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Thriller "How it ends" to film postapokaliptyczny z 2018 roku. Opowiada o serii kataklizmów, które spadają na naszą planetę, a także o przetrwaniu w nowej, zaskakującej rzeczywistości.
d44tzim
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Netflix

How it ends – zarys fabuły

Tematem głównym fabuły filmu "How it ends" jest niebezpieczna podróż przez Stany Zjednoczone ku zachodniemu wybrzeżu, gdzie szaleją kataklizmy. Głównym bohaterem historii jest Will, młody prawnik, który wraz z ciężarną narzeczoną Samanthą mieszka w Seattle. Na początku filmu przebywa jednak w Chicago, gdzie mieszkają również rodzice Sam. Gdy orientuje się w powadze sytuacji zaistniałej na amerykańskim wybrzeżu Pacyfiku, natychmiast postanawia dołączyć do ukochanej.

Niestety wszystkie połączenia lotnicze zostają wstrzymane, a telekomunikacja zawodzi. Akcja filmu "How it ends" nabiera tempa, gdy ojciec Sam, Tom, postanawia wsiąść do samochodu i pokonać dystans dzielący Chicago i Seattle. Will do niego dołącza. Mężczyźni będą musieli stawić czoła nie tylko szalejącym nagłym zjawiskom pogodowym, ale również napotykanym ludziom, którzy w obliczu zagłady pogrążyli się w chaosie i anarchii.

How it ends – ciekawostki

  • Zdjęcia do filmu "How it ends" zrealizowana w Kanadzie, w miejscowościach Winnipeg i Steinbach.
  • W jednej ze scen w filmie pojawia się wodna zjeżdżalnia. Znajduje się ona przy jednej z najsłynniejszych w całej Kanadzie restauracji serwujących hot dogi, Skinner's Wet 'n' Wild. Knajpa usytuowana jest w miejscowości Lockport, na północ od miasta Winnipeg. Zjeżdżalnię zdemontowano, ale restauracja wciąż działa.
  • Część żołnierzy występujących jako statyści w scenie blokowania drogi w filmie "How it ends" to faktycznie żołnierze służący w Kanadyjskich Siłach Zbrojnych.
  • Kilkukrotnie w filmie "How it ends" pojawia się Arlington Bridge, czyli zabytkowy most zlokalizowany w miejscowości Winnipeg. Konstrukcja została wybudowana na początku XX wieku, a oficjalnie oddana do ruchu w lutym 1912 roku.
  • Film "How it ends" został zrealizowany dla platformy Netflix.
How it ends
Tytuł oryginalny

How it ends

Gatunek

thriller, sci-fi

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone, Kanada

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

13.07.2018

Czas trwania

113 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44tzim
d44tzim
d44tzim