Trwa ładowanie...
ddfekgf
Aktualności

"I kto tu rządzi" od marca na antenie Polsatu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak (AKPA)
ddfekgf

Od marca na antenie Polsatu pojawi się nowy serial – „I kto tu rządzi”. Jest to odpowiednik amerykańskiego „Who’s the boss”.

Serial będzie reżyserowany przez Macieja Ślesickiego, reżysera m.in. „13 posterunku”. W pierwszej serii pojawi się trzynaście odcinków, które nakręci AMT Grupa.

Tomek Czajka (Bogusław Linda) - odnoszący sukcesy piłkarz pierwszoligowego klubu, zwolniony z powodu kontuzji, jest wdowcem wychowującym trzynastoletnią córkę Martę (Gabrysia Pietrucha). Mając na uwadze jej dobro postanawia wyprowadzić się z podrzędnej dzielnicy Warszawy. Jego wybór pada na Konstancin - ekskluzywną, podwarszawską miejscowość, gdzie Marta miałaby szansę na dobrą szkołę, lepsze sąsiedztwo i odpowiednie towarzystwo. Żeby jednak jego marzenie mogło się spełnić, Tomek w nowym miejscu musi znaleźć zarówno mieszkanie, jak i pracę.

ddfekgf

Pracę dostaje u Barbary (Elżbieta Słoboda). Wyluzowany, ale nie pozbawiony zdrowego rozsądku Tomek będzie odtąd prowadził dom Agaty (Małgorzata Foremniak) – córki Barbary – samotnie wychowującej syna Kamila (Michał Boczkowski).

Prezes AMT Grupy oraz stacja Polsat są przekonani, że „I kto tu rządzi” będzie już wkrótce najchętniej oglądanym polskim serialem. Ma mu to zapewnić doskonała obsada, doświadczenie reżyserskie Ślesickiego i przepełniony humorem scenariusz.

ddfekgf

Podziel się opinią

Share
ddfekgf
ddfekgf