Trwa ładowanie...
25-03-2012 08:33

"Igrzyska śmierci" według Allena i Baya

Share
"Igrzyska śmierci" według Allena i Baya
d3mftsn

Od piątku, 23 marca, na ekranach naszych kin gości superprodukcja "Igrzyska śmierci". Tymczasem w sieci pojawiła się seria fałszywych plakatów filmu. Odpowiadają one na pytanie, co by się stało, gdyby za kamerą stanął inny reżyser.

Realizacją "Igrzysk śmierci" pokierował Gary Ross. Fałszywe plakaty, które można obejrzeć tu, w fotelu reżysera posadziły innych twórców, w tym Michaela Baya, Rogera Cormana, Bretta Ratnera, Garry'ego Marshalla, Nancy Meyers, Terrence'a Malicka, Christophera Nolana, Woody'ego Allena, a nawet Federico Felliniego i Wernera Herzoga. Każda z grafik oddaje wątek, na którym dany twórca zapewne skoncentrowałby swoją uwagę. Dla jednego liczyłby się seks i przemoc, dla innego wątek romantyczny.

Prawdziwy film, w którym zagrali Jennifer Lawrence oraz Josh Hutcherson, opowiada o postapokaliptycznym świecie, w którym nie ma już Stanów Zjednoczonych, a ludzie oglądają tytułowe igrzyska. Do udziału w wyścigu o życie wybierani są młodzi ludzie z najbiedniejszych rejonów nowego państwa Panem.

d3mftsn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mftsn