Trwa ładowanie...
d1bq5od
Megafon.pl
Aktualności

Ile Meryl Streep zarobi za serial?

Meryl Streep zgodziła się wystąpić w serialu "The Nix" J.J. Abramsa. Królowa aktorem zażyczyła sobie pokaźną sumę za udział w produkcji. Za jeden odcinek dostanie więcej niż polski prezydent za cztery lata prezydentury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ile Meryl Streep zarobi za serial?
(East News)
d1bq5od

Aktorka za każdy odcinek produkcji otrzyma 825 tysięcy dolarów. Dla porównania, polski prezydent za cztery lata prezydent otrzyma 966 tysięcy złotych. Robert De Niro za każdy epizod cyklu Davida O. Russella, w którym ma zagrać dostanie zaledwie 750 tysięcy dolarów.

Z drugiej jednak strony, gwiazdy sitcomu "Teoria wielkiego podrywu", Kaley Cuoco, Jim Parsons i Johnny Galecki, zarabiają po milion dolarów za odcinek. Cykl z Meryl Streep powstanie na podstawie powieści "The Nix" Nathan Hill. Bohaterką jest matka-hippiska, która trafia na pierwsze strony gazet, po tym jak obrzuciła kamieniami konserwatywnego gubernatora. Jej syn, profesor i aspirujący pisarz, postanawia zarobić nieco kasy na skandalu i napisać o swojej matce. Aktorka ma wystąpić w głównej roli.

Produkcją zajmie się natomiast J.J.Abrams ("Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy", "Star Trek"), który prawdopodobnie stanie też za kamerą kilku odcinków. Meryl Streep ostatnio zagrała w filmie "Boska Florence" Stephena Frearsa. Mówi się, że za kreację ma szansę na 20. nominację do Oscara.

d1bq5od

Podziel się opinią

Share
d1bq5od
d1bq5od