Trwa ładowanie...
d1bpcuh
Aktualności

Imprezy Szkoły Wajdy na festiwalu w Gdyni

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Imprezy Szkoły Wajdy na festiwalu w Gdyni
(Studio Munka-SFP)
d1bpcuh

Szkoła Wajdy zaprasza na pierwszą edycję branżowych spotkań na Festiwalu Filmowym w Gdyni, zorganizowanych we współpracy z Gdyńską Szkołą Filmową i Film Commission Poland.

Spotkania branżowe to nowa inicjatywa mająca na celu integrację przedstawicieli polskiej i międzynarodowej branży filmowej obecnych na Festiwalu. Nawiązując do podobnych wydarzeń mających miejsce podczas festiwali w Cannes czy Berlinie, chcemy łączyć nowoczesność i otwartość czerpiąc wzorce od najlepszych. - Rozwój projektu, produkcja, postprodukcja, promocja i dystrybucja filmu – ten proces trwa czasem wiele lat. To ważne, w czyim towarzystwie go spędzimy. Nasz koktajl to okazja do zawierania i utrwalania twórczych kontaktów biznesowych w nieformalnej, choć nastawionej na konkretny cel atmosferze i międzynarodowym otoczeniu. – deklaruje Katarzyna Ślesicka, dyrektor Szkoły Wajdy. - Dzięki temu tworzymy kolejną platformę spotkań i doświadczeń, która może ułatwić polskim filmowcom umocnienie swojej pozycji na arenie międzynarodowej – dodaje Tomasz Dąbrowski, szef Film Commission Poland. Spotkania będą świetną okazją do twórczego networkingu, poznawania gości festiwalowych z całego świata, a także do odpoczynku
przed wieczornymi seansami filmowymi. Koktajl branżowy dla zaproszonych gości odbędzie się w czwartek, 18 września. Partnerami wydarzenia są: Festiwal Filmowy w Gdyni, Krakow Film Commision, Łódź Film Commission, Mazovia Warsaw Film Commission, DI Factory, Mediakraft.

Z kolei dzień wcześniej, w środę 17 września Gdyńska Szkoła Filmowa, Wajda School oraz Film Commission Poland zapraszają na Imprezę Szkół Filmowych, która odbędzie się w Coco Cafe Club & Restaurant od godz. 22:00. Dla zaproszonych gości będzie przygotowany ciepły poczęstunek, kawa, herbata oraz napoje.

Partnerami wydarzenia są: Festiwal Filmowy w Gdyni, Krakow Film Commision, Łódź Film Commission, Mazovia Warsaw Film Commission, DI Factory, Mediakraft, Stock, Coca-Cola i Grolsch.

d1bpcuh

Podziel się opinią

Share
d1bpcuh
d1bpcuh