Trwa ładowanie...

"Independence Day 2": Patrick St. Esprit sekretarzem obrony

"Independence Day 2": Patrick St. Esprit sekretarzem obronyŹródło: mat. dystrybutora
d2hvqzt
d2hvqzt

Wedle wcześniejszych doniesień w sequelu kosmici mają wrócić na Ziemię w chwili, gdy jedynym sposobem na podróże w kosmosie jest wykorzystanie tuneli czasoprzestrzennych. Ludzie mają w rękach zdobycze technologiczne obcych, ale nie potrafią ich skopiować. Umieją jednak wstawić do zwykłego samolotu urządzenie antygrawitacyjne. Fabuła ma skupić się na nowym pokoleniu bohaterów.

Do swych ról powrócą Bill Pullman, Judd Hirsch oraz Jeff Goldblum. Ponadto na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak Brent Spiner, Vivica A. Fox, Jessie Usher, Liam Hemsworth, Charlotte Gainsbourg, Joey King i Maika Monroe.

Sela Ward zagra panią prezydent USA a DeObia Oparei wcieli się w postać imieniem Dikembe - absolwenta Oksfordu, syna afrykańskiego watażki. Patrick St. Esprit będzie sekretarzem obrony Tannerem.

d2hvqzt

Pierwszą wersję scenariusza napisał twórca oryginału, Roland Emmerich we współpracy z Deanem Devlinem. Poprawki nanieśli James A. Woods i Nicolas Wright. W pracach pomagał również James Vanderbilt.

"Dzień niepodległości", który powstał w 1996 roku, zarobił ponad 800 milionów dolarów. Sequel powinien trafić do kin w czerwcu 2016 roku.

Patrick St. Esprit pojawił się ostatnio w filmie "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia".

d2hvqzt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hvqzt