Trwa ładowanie...
29-03-2006 18:01

Instrukcje porodowe dla Katie Holmes

Instrukcje porodowe dla Katie Holmes
dpd4imi
dpd4imi

Katie Holmes podczas porodu będzie otoczona znakami przypominającymi jej o zachowaniu ciszy.

27-letnia Holmes dorastała w katolickiej rodzinie, jednak pod wpływem Toma Cruise'a, wyznawcy i propagatora scjentologii, zmieniła wiarę. W najbliższym czasie aktorka spodziewa się narodzin swojego pierwszego potomka, którego ojcem jest gwiazdor "Mission: Impossible".

Podczas porodu zamierza przestrzegać scjentologii, która nakazuje rodzącej kobiecie zachować ciszę. Pomóc jej w tym mają niemal 2-metrowe plakaty dostarczone do posiadłości Cruise'a w Beverly Hills.

Na jednym z plakatów umieszczono napis: "Zachowaj ciszę i wykonuj tylko wolne i zrozumiałe ruchy". Nakaz spokoju obowiązuje również pozostałe osoby, które będą towarzyszyć aktorce. Holmes nie będzie mogła także używać środków przeciwbólowych.

dpd4imi

Zgodnie z wierzeniami scjentologów, narodzinom powinien towarzyszyć spokój, aby utrzymać świętość dziecka i matki oraz bezpieczeństwo domu, w którym zamieszkają.

- Wszyscy chcą być tak cicho, jak to tylko możliwe - przyznał jakiś czas temu Cruise podczas programu telewizyjnego Barbary Walters. - Pojawiły się sugestie, że zgodnie z naszymi wierzeniami rodząca kobieta nie może wydać żadnego dźwięku. To absurd. Chcę, aby Katie czuła się komfortowo, na ile to możliwe. Powinna być spokojna, ale to nie znaczy, że nie może wydać żadnego dźwięku.

dpd4imi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpd4imi