Trwa ładowanie...
d39oav7

Jaja w tropikach

Najnowsze informacje
3.0
(235 głosów)
Oceń:
d39oav7

Ben Stiller, Jack Black i Robert Downey Jr. stoją na czele gwiazdorskiej obsady najnowszej komedii akcji "Jaja w tropikach", opowiada historię grupy egocentrycznych aktorów, wyruszających na plan zdjęciowy, żeby nakręcić najlepszy w historii kina film wojenny.

Kiedy rosnące w zastraszającym tempie koszty (a także rozdmuchane ego hollywoodzkich pieszczoszków) zaczynają zagrażać wstrzymaniem pracy na planie, sfrustrowany reżyser próbując ratować swoje dzieło chwyta się ostatniej deski ratunku - wysyła ekipę filmową w dzikie tereny południowo-wschodniej Azji, co z jednej strony ma przynieść korzystny efekt realizmu w stylu ‘partyzanckich podchodów’, a z drugiej nieuchronnie naraża nie przywykłych do niewygód aktorów na spotkanie z prawdziwymi czarnymi charakterami.

Bez asystentów, całej gwiazdorskiej oprawy, czy nawet telefonów komórkowych, nasi ‘przypadkowi bohaterowie’ akcji mają wątpliwą przyjemność zetknąć się z lokalnymi rzezimieszkami – bandą handlarzy narkotyków. Ci błędnie biorą amerykańskich aktorów za agentów wywiadu i swoimi dość konwencjonalnymi w tych kręgach metodami starają się rozwiązać problem zachodnich ‘najeźdźców’. Co może z tego wyniknąć? - świetna zabawa i mnóstwo śmiechu!

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39oav7
d39oav7
d39oav7