Trwa ładowanie...
ycipk-4j8dph
ycipk-4j8dph

Jak upolować faceta - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Jak upolować faceta” (ang. One for the Money) to amerykańska komedia kryminalna z 2012 roku w reżyserii Julie Anne Robinson. Film jest adaptacją powieści Janet Evanovich pt. „Po pierwsze dla pieniędzy” (One for the Money), która przez 75 tygodni nie schodziła z listy bestsellerów prestiżowego amerykańskiego „USA Today”, zapoczątkowując serię osiemnastu książek. Muzykę do filmu skomponowała Deborah Lurie.

Stephenie Plum (w tej roli Katherine Heigl) - pewna siebie, dumna dziewczyna z Jersey, przechodzi właśnie lekki kryzys finansowy – od sześciu miesięcy na horyzoncie nie pojawiła się żadna ciekawa propozycja pracy i właśnie zarekwirowano jej samochód. Nie tracąc jednak rezonu, Stephanie zwraca się z prośbą o pomoc do swojego kuzyna, Vinny’ego, właściciela firmy zajmującej się ściganiem zbiegłych przestępców.

Fakt, iż jej ulubioną bronią jest gaz pieprzowy, nie stanie Stephanie na przeszkodzie, kiedy okaże się, że jej pierwszym zadaniem jako legalnej „łowczyni głów” będzie namierzenie Joe Morelliego, podejrzanego o morderstwo ex-gliny, który – tak się właśnie składa – skradł jej serce w czasach licealnych. Zemsta nie może nie być słodka, ale w trakcie śledztwa Stephanie odkrywa, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje, w szczególności jej nowa praca.

W filmie prócz Katherine Heigl wystąpili także: Jason O'Mara jako Joe Morelli, Sherri Shepherd – Lula, Debbie Reynolds - babcia Mazur, Daniel Sunjata - Ricardo Carlos Manoso, Patrick Fischler - Vinnie Plum, John Leguizamo - Jimmy Alpha.

Tytuł oryginalny

One for the Money

Gatunek

akcji, komedia, kryminał

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

09.03.2012

Czas trwania

106 min.

Obsada
ycipk-4j8dph

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-4j8dph
ycipk-4j8dph