Trwa ładowanie...
d4kr9ii

Jak upolować faceta

Najnowsze informacje
2.6
(34 głosy)
Oceń:
d4kr9ii

„Jak upolować faceta” (ang. One for the Money) to amerykańska komedia kryminalna z 2012 roku w reżyserii Julie Anne Robinson. Film jest adaptacją powieści Janet Evanovich pt. „Po pierwsze dla pieniędzy” (One for the Money), która przez 75 tygodni nie schodziła z listy bestsellerów prestiżowego amerykańskiego „USA Today”, zapoczątkowując serię osiemnastu książek. Muzykę do filmu skomponowała Deborah Lurie.

Stephenie Plum (w tej roli Katherine Heigl) - pewna siebie, dumna dziewczyna z Jersey, przechodzi właśnie lekki kryzys finansowy – od sześciu miesięcy na horyzoncie nie pojawiła się żadna ciekawa propozycja pracy i właśnie zarekwirowano jej samochód. Nie tracąc jednak rezonu, Stephanie zwraca się z prośbą o pomoc do swojego kuzyna, Vinny’ego, właściciela firmy zajmującej się ściganiem zbiegłych przestępców.

Fakt, iż jej ulubioną bronią jest gaz pieprzowy, nie stanie Stephanie na przeszkodzie, kiedy okaże się, że jej pierwszym zadaniem jako legalnej „łowczyni głów” będzie namierzenie Joe Morelliego, podejrzanego o morderstwo ex-gliny, który – tak się właśnie składa – skradł jej serce w czasach licealnych. Zemsta nie może nie być słodka, ale w trakcie śledztwa Stephanie odkrywa, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje, w szczególności jej nowa praca.

W filmie prócz Katherine Heigl wystąpili także: Jason O'Mara jako Joe Morelli, Sherri Shepherd – Lula, Debbie Reynolds - babcia Mazur, Daniel Sunjata - Ricardo Carlos Manoso, Patrick Fischler - Vinnie Plum, John Leguizamo - Jimmy Alpha.

Jak upolować faceta
Tytuł oryginalny

One for the Money

Gatunek

akcji, komedia, kryminał

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

09.03.2012

Czas trwania

106 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kr9ii
d4kr9ii
d4kr9ii