Trwa ładowanie...
d2qmj0r

Jaś Fasola

Najnowsze informacje
4.2
(47 głosów)
Oceń:
15
5
d2qmj0r
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Jaś Fasola" to brytyjski animowany sitcom wyprodukowany przez Tiger Aspect Productions we współpracy z Richard Purdum Productions. Serial jest oparty na brytyjskiej serii o tej samej nazwie z lat 1990-1995.

Jaś Fasola – fabuła i produkcja

Fabuła serialu "Jaś Fasola" skupia się na losach Jasia Fasoli (głosu użycza mu Rowan Atkinson) oraz pluszowego misia Teddiego, który jest najlepszym przyjacielem Jasia.

Serial "Jaś Fasola" zadebiutował 5 stycznia 2002 r. i zakończył się 2 czerwca 2004 r. Pierwotnie nadawano trzy sezony i 52 odcinki, z których każdy składał się z dwóch 11-minutowych odcinków. Pierwsze dwa sezony były transmitowane w ITV1 w czasie największej oglądalności, czyli w sobotę. W maju 2004 r. "Jasia Fasolę" zdjęto z kanału ITV1, a trzeci i ostatni sezon nadawano codziennie w CITV.

Serię bardzo polubili najmłodsi widzowie i to zaważyło na przywróceniu "Jasia Fasoli" na mały ekran.

W styczniu 2014 r. CITV ogłosiło powrót serii "Jaś Fasola", w której Rowan Atkinson znowu wcielił się w postać Fasoli. Powstało 78 nowych odcinków i charakteryzują się one wyraźniejszymi, nieco dojrzalszymi dialogami i są skierowane do starszych dzieci.

Jaś Fasola – ciekawostki

  • Podpis Jasia Fasoli w serialu jest taki sam, jak ten który bohater używał na potrzeby filmów w latach 90.
  • Jaś Fasola mieszka pod numerem 2.
  • Pan Bean, Irma Gobb, pluszowy miś Teddy i tajemniczy kierowca niebieskiego samochodu to postacie, które można zobaczyć zarówno w oryginalnej serii z lat 90. oraz w animowanym serialu.
Jaś Fasola
Tytuł oryginalny

Mr. Bean

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2002

Czas trwania

11 min.

Obsada

Podziel się opinią

15
5
d2qmj0r

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qmj0r
d2qmj0r
d2qmj0r