ycipk-1qrryt

Jason Momoa widział "Ligę Sprawiedliwości" w wersji "Snyder Cut". Różni się totalnie od kinówki

W rozmowie z MTV Jason Momoa potwierdził, że widział "Ligę Sprawiedliwości" w wersji Zacka Snydera. I jest zajarany jak dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jason Momoa widział reżyserską wersję "Ligi Sprawiedliwości"
Jason Momoa widział reżyserską wersję "Ligi Sprawiedliwości" (Materiały prasowe)
ycipk-1qrryt

Kolejna osoba potwierdza, że "Snyder Cut", czyli wersja reżyserska "Ligi Sprawiedliwości", naprawdę istnieje. Jason Momoa, który w DCEU wciela się w Aquamana, zdradził, że widział mityczną wersję filmu.

- Widziałem ją. Widziałem wersję Snydera. I uważam, że widzowie muszą ją zobaczyć. Oczywiście jestem wdzięczny Warnerowi i DC i nie wiem, jak oni do tego podchodzą, ale jako fan jestem uradowany, że mogłem ją zobaczyć - zdradził Momoa.

Momoa zasugerował też, że wersja, jaką widział, jest w pełni skończona. A więc zawiera efekty specjalne. Po drugie na pytanie, czy wersja Snydera bardzo różni się od tego, co trafiło do kin, odpowiedział: "Totalnie".

ycipk-1qrryt

O co chodzi z tzw. "Snyder Cut"? Dla wszystkich, którzy ostatnie lata przeleżeli w śpiączce, małe wprowadzenie.

W 2014 r. Warner Bros. ujawniło, że pracuje nad pełnometrażowym filmem, w którym spotkają się herosi DC – m.in. Superman i Batman. "Liga Sprawiedliwości" miała składać się z 2 części: premierę pierwszej zapowiedziano na rok 2017, kolejnej - dwa lata później.

Reżyserem obu filmów był Zack Snyder ("Człowiek ze stali"), który niespodziewanie musiał przerwać pracę na planie w 2017 r. Powodem była samobójcza część 20-letniej córki.

ycipk-1qrryt

Na stołku zastąpił go Joss Whedon ("Avengers"), który po pierwsze skończył film, po drugie zrobił sporo dokrętek i cięć, zmieniając wydźwięk całości. 26 października 2017 r. "Liga Sprawiedliwości" weszła do kin i spotkała się z ostrą krytyką.

Ale w sieci szybko pojawiły się pogłoski, że Snyder nakręcił tyle materiału, że spokojnie mógłby z niego wykrzesać film, jaki planował nakręcić. I pewnie by nakręcił, gdyby nie rodzinny dramat. Plotki mówią, że tzw. "Snyder Cut" trwa 214 min i zawiera wiele postaci i wątków, których nie ma w wersji kinowej Whedona. Wersja reżysera ma być praktycznie zupełnie innym filmem.

Teorii na temat "Snyder Cut" jest mnóstwo – jedne mówią, że film Syndera jest ukończony, inne, że jest gotowy w 90 proc. Jeszcze inne, że potrzeba 30-40 mln dol., aby jego "Liga" była oglądalna.

ycipk-1qrryt

Atmosferę wokół wersji reżyserskiej od dłuższego czasu podgrzewają fani, którzy m.in. zebrali 180 tys. podpisów, aby Warner udostępnił "Snyder Cut". Na razie na próżno.

Podczas New York Comic-Con 2019 na jednym z budynków zawisł ufundowany przez fanów wielki baner ze słowami Zacka Snydera "I have a cut. It's done" ("Mam tę wersję. Jest ukończona"), które tak rozbudziły nadzieje fanów.

ZOBACZ TEŻ: wytwórnia wydała fortunę na efekty. Widzowie pękają ze śmiechu

ycipk-1qrryt
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1qrryt

ycipk-1qrryt
ycipk-1qrryt