Trwa ładowanie...
18-09-2006 11:29

John Travolta nie jest gejem

John Travolta nie jest gejem
d4i3q8n
d4i3q8n

Adwokat Johna Travolty publicznie podkreślił, że jego klient nie jest gejem. Komentarz miał związek z ukazaniem się zdjęć, ukazujących aktora całującego innego mężczyznę, z którym Travolta następnie wsiadł na pokład prywatnego samolotu.

Przedstawiciel gwiazdora podkreśla, że pocałunek był zupełnie niewinny, a żona Travolty, Kelly Preston znajdowała się już na pokładzie odrzutowca, którym aktor wraz z opiekunem do dzieci leciał do domu z Ontario.

Teraz także adwokat Travolty, Martins Singer wyjaśnił incydent na lotnisku, aby ukrócić sugestie, że najnowsza rola aktora w musicalu "Lakier do włosów" przekształciła go w geja. W obrazie tym Travolta wciela się w postać Edny Turnblad.

- Pan Travolta ma zwyczaj całowania w ramach powitań i pożegnań zarówno mężczyzn jak i kobiet spośród grona najbliższych przyjaciół - powiedział Singer. - Ludzie z jego otoczenia już znają tego typu zachowania.

Jednak pani ekspert w dziedzinie mowy ciała, Lillian Glass uważa, że zdjęcie przedstawia więcej niż przyjacielski gest.

- John sprawia wrażenie, że sprawia mu to ogromną frajdę - powiedziała Glass. - Głowa pochylona do przodu, a całe ciało nachyla się w stronę tego człowieka... Wszystko wskazuje, że to był dość intymny moment.

"Lakier do włosów" powinien trafić do kin latem 2007 roku.

d4i3q8n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i3q8n