Trwa ładowanie...
vince vaughn

Jordi Molla też chce zabić Vince'a Vaughna

Share
Jordi Molla też chce zabić Vince'a Vaughna
dtm9hz1

<a href="http://film.wp.pl/jordi-moll-6031949216047745c">Jordi Molla</a> zagra u boku <a href="http://film.wp.pl/vince-vaughn-6032096519427201c">Vince'a Vaughna</a> i <a href="http://film.wp.pl/hailee-steinfeld-6030943686857857c">Hailee Steinfeld</a> w thrillerze "Term Life".

Projekt będzie ekranizacją komiksu autorstwa A.J. Liebermana i Nicka Thornborrowa, a przedstawi losy Nicka Barrowa (Vaughn), mężczyzny, który specjalizuje się w organizowaniu napadów. Kiedy jeden z zaplanowanych przez Nicka skoków kończy się źle, każdy życzy mu śmierci - łącznie z szefami mafii, płatnymi zabójcami i skorumpowanymi glinami. Aby zabezpieczyć przyszłość swojej córce (Steinfeld), mężczyzna wykupuje wartą milion dolarów polisę na życie. Ponieważ jednak ubezpieczenie zacznie obowiązywać dopiero po trzech tygodniach od momentu zawarcia kontraktu, Nick musi zrobić wszystko, aby przez ten czas pozostać przy życiu.

Jordi Molla zagra członka meksykańskiego kartelu, który obwinia Nicka o śmierć swojego jedynego syna (William Levy). W filmie pojawi się także Bill Paxton.

Za reżyserię odpowiada Peter Billingsley ("Raj dla par").

Jordi Molla znany jest z przebojów "Blow", "Colombiana" i "Bunraku". Ostatnio mogliśmy podziwiać go w filmie "Riddick".

dtm9hz1

Podziel się opinią

Share
dtm9hz1
dtm9hz1