Trwa ładowanie...
27-02-2009 13:29

Kabaret Moralnego Niepokoju - gwiazdy "Złotego środka"

Share
Kabaret Moralnego Niepokoju - gwiazdy "Złotego środka"
djo19c9

Premiera „Złotego środka” Olafa Lubaszenko coraz bliżej – już 20 marca! Film jest zmontowany, muzyka skomponowana i nagrana, odtwórcy głównych ról – znani.

Niby wszystko jasne i pozostaje czekać na pierwsze seanse, a tu taka niespodzianka… Popularni i wręcz wybitni artyści kabaretowi, Mikołaj Cieślak i Robert Górski z *Kabaretu Moralnego NiepokojuKabaretu Moralnego Niepokoju*, ujawnili nagle, że to oni są prawdziwymi gwiazdami tej komedii. Nie Anna Przybylska, nie Szymon Bobrowski, nie Tamara Arciuch, Paweł Wilczak czy Cezary Pazura, ale właśnie oni – Górski i Cieślak.

– Jesteśmy dwoma prawnikami. Myślę, że ten „złoty środek” to właśnie my. Jesteśmy osią centralną, rdzeniem i gwoździem całego filmu. Pojawiamy się pod koniec, więc… warto zostać do końca – zdradził Górski podczas konferencji prasowej w Novym Kinie Praha. Role, bezsprzecznie świetne, nie do końca jednak zadowoliły artystów: – Zgodziliśmy się na udział w tym filmie, bo obiecano nam, że wystąpimy w scenach erotycznych. Niestety, nie dotrzymano przyrzeczenia – ubolewał poważnym tonem Robert Górski.

djo19c9

– Nasze postaci są jednowymiarowe, płaskie, o zubożonym życiu wewnętrznym: po prostu kukły. Po głębszym zastanowieniu znalazł jednak, niewielkie bo niewielkie, ale mimo wszystko pozytywy: – Występujemy w rolach elegancko ubranych postaci, co bardzo ucieszy moją mamę, bo moja mama zawsze się denerwuje, że gram ostatnich dziadów. Jesteśmy ładnie ubrani, co się nam rzadko zdarza.

Fabuła filmu: wychowana na warszawskiej Pradze Mirka (Anna Przybylska) ukończyła wydział prawa. Nie zapomniała jednak, skąd pochodzi. Dla mieszkańców rodzimej kamienicy stanie się ostatnią deską ratunku. By im pomóc, musi zdobyć się na brawurową mistyfikację. Pomoże jej w tym wujek Bogumił (Paweł Wilczak), charakteryzator i przedstawiciel mniejszości seksualnej. Piękna dziewczyna zamieni się dzięki niemu w przystojnego młodzieńca i dokona najbardziej zwariowanego wyczynu w całej dotychczasowej karierze...

„Złoty Środek” w kinach od 20 marca.

djo19c9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djo19c9