Trwa ładowanie...
niezgodna
25-03-2014 14:15

Kasowa ''Niezgodna''

Kasowa ''Niezgodna''Źródło: Monolith Films
d43c02g
d43c02g

Niezgodna” w weekend otwarcia w amerykańskich kinach zarobiła ponad 50 milionów dolarów. Ten wynik plasuje film w pierwszej dziesiątce filmów z najlepszym wynikiem otwarcia w ogóle i daje mu drugie miejsce w tej samej kategorii w tym roku zaraz za „Lego przygoda”.

Ekranizacja zarobiła już 54 607 747 dolarów. Widzowie to nie tylko nastolatki – film przyciąga również starszy target, i mężczyzn i kobiety, dzięki obecności Ashley Judd, Kate Winslet czy Tony’ego Goldwyna. Już zaplanowano prace nad ekranizacją kolejnej części – „Zbuntowanej”. Produkcja ruszy w maju, a film na ekrany kin trafi w marcu 2015.

Zwiastun filmu:

Niezgodna” to pierwsza część trylogii, która stała się jedną z trzech najlepiej sprzedających się książek 2013 roku. Opowiadana historia została osadzona w świecie przyszłości, w którym ludzie zostają podzielenie na różne frakcje związane z cechami ich osobowości. Tris Pryor, w którą wciela się Shailene Woodley, zostaje ostrzeżona, że nigdy nie wpasuje się w żadną z tych grup. Gdy dziewczyna odkrywa spisek mający na celu uśmiercenie wszystkich Niezgodnych, wyrusza w podróż, by ustalić, co sprawia, że ona i jej podobni są tak niebezpieczni, zanim będzie na to za późno.

d43c02g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43c02g