Trwa ładowanie...
dizzxwb

Khalidov, Lubos i Chabior w jednym filmie. Pierwsza polska produkcja o MMA

Już 11 stycznia na ekrany kin w całej Polsce wchodzi film "Underdog”. O tej produkcji jest głośno od wielu miesięcy, bo to pierwszy polski film o MMA. Czy jednak wszyscy wiedzą, kim jest underdog? Zapytaliśmy o to aktorów grających główne role w filmie.
Share
Khalidov, Lubos i Chabior w jednym filmie. Pierwsza polska produkcja o MMA
Źródło: Materiały prasowe
dizzxwb

Underdog to określenie, które jest bardzo popularne w świecie sportu, szczególnie za granicą. Jednak coraz częściej można je usłyszeć w Polsce. Według reżysera filmu Macieja Kawulskiego „Underdog to przeciwieństwo faworyta. Nie ma w polskim słowniku takiego słowa, ale myślę, że dzięki filmowi wejdzie do języka potocznego. Dotychczas było kojarzone wyłącznie ze sportem, z obstawianiem, kto wygra, kto ma większe szanse. A po tym filmie underdog stanie się synonimem powstawania po upadku np. dzięki miłości”.

O to, kim jest underdog, zapytaliśmy aktorów grających w filmie, czyli Mameda Khalidova, Eryka Lubosa, Emmę Giegżno, Janusza Chabiora, Aleksandrę Popławską i Michała Mikołajczaka.

Aleksandra Popławska, która w filmie „Underdog” gra Ninę, ukochaną głównego bohatera, ma nadzieję, że tytułowy bohater będzie kimś, na kogo każdy będzie chciał postawić. O tym przekonamy się już od 11 stycznia w kinach.

dizzxwb

"Underdog” to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku.

Borys "Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. "Myślę, że jest to film motywacyjny dla każdego – powiedział Eryk Lubos. - Wstań i walcz! Nie poddawaj się!”.

W fabule filmu oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015 r., występ w filmie to debiut aktorski.

dizzxwb

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, w którym zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. To sport, który budzi emocje i kontrowersje, a jednak w Polsce ma ogromną rzeszę fanów. Każda gala gromadzi tysiące ludzi, transmisje oglądają miliony widzów!

Producentem filmu jest EKIPA – Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes. Koproducentem - Telewizja Polsat i NEXT FILM, który jest również dystrybutorem filmu.

dizzxwb

Podziel się opinią

Share
dizzxwb
dizzxwb