Trwa ładowanie...
04-05-2007 13:52

"Kobieta za obiektywem" od 11 maja w Warszawie

Share
"Kobieta za obiektywem" od 11 maja w Warszawie
d3fbuqo

W dniach 11-13 maja w warszawskim Kinie Luna odbywać się będzie Festiwal Filmów Tworzonych i Współtworzonych przez Kobiety „Kobieta za obiektywem” oraz warsztaty filmowe.

W ramach Festiwalu Filmów Tworzonych i Współtworzonych przez Kobiety „Kobieta za obiektywem” odbędą się warsztaty filmowe. Zajęcia warsztatowe poprowadzą jedne z ważniejszych osobistości kina.

Tajniki pisania scenariuszy przedstawi Marta Meszaros, z montażem zapoznają Milenia Fiedler oraz Katarzyna Maciejko-Kowalczyk, a w zagadnienia związane z reżyserią uczestników warsztatów wprowadzi Barbara Sass. Ich osiągnięcia zawodowe to najlepszy przykład sukcesu, jaki mogą osiągnąć kobiety w świecie filmu.

d3fbuqo

Celem organizatorów jest przybliżenie uczestnikom podstawowej wiedzy z zakresu pisania scenariuszy filmowych, reżyserii filmowej oraz montażu. Zagadnienia, które zostaną poruszone mają na celu także zainteresować oraz zmotywować do rozwoju w wybranej dziedzinie twórczości filmowej.

Warsztaty filmowe mają pomóc uwierzyć w swoje możliwości, zdobyć potrzebną wiedzę, aby rozwinąć skrzydła i sprawdzić się w sztuce filmowej.

Karnety w cenie 25 zł za jedne zajęcia, 60 zł – za całość. Dostępne od 27 kwietnia w kasach kina Luna.

Warsztaty odbędą się 12 maja 2007 r. w kinie Luna, czyli w centrum Festiwalu. Czas trwania każdych zajęć przewidziany jest na trzy godziny. Ilość miejsc na warsztatach ograniczona.

Organizatorami festiwalu są Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet Synergia oraz Fundacja Rozwoju Sztuki Filmowej. Festiwal organizowany jest pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

Szczegółowy program festiwalu dostępny jest na oficjalnej stronie festiwalu: www.kobietazaobiektywem.plwww.kobietazaobiektywem.pl.

d3fbuqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fbuqo
d3fbuqo