Trwa ładowanie...
d27p8fi

Kochanek idealny

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Romans w filmie "Kochanek idealny" dzieje się w niedalekiej przyszłości. Jest to rzeczywistość, w której niezwykle rozwinięta technologia jest w stanie przełożyć miłość na liczby.
d27p8fi
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

Kochanek idealny – zarys fabuły

Głównym tematem filmu "Kochanek idealny" jest próba ujęcia miłości w ścisłych ramach nauki . Bohaterami filmu są Zoe i Cole, naukowcy, którzy pracują nad przeniesieniem uczuć na język matematyki. Faktycznie udaje im się znaleźć algorytm, dzięki któremu możliwe jest dopasowanie dwojga ludzi i określenie stopnia prawdopodobieństwa ich wzajemnego zakochania się w sobie.

To jednak nie wszystko. Para naukowców tworzy androida, kochanka idealnego. Robot dzięki sztucznej inteligencji i odpowiednim konfiguracjom jest w stanie sprostać oczekiwaniom oraz potrzebom wszystkich ludzi na świecie. Co jednak się stanie, gdy dwa umysły ścisłe wierzące jedynie liczbom i prawom naukowym, doświadczą prawdziwej miłości?

Kochanek idealny – ciekawostki

  • W obsadzie filmu "Kochanek idealny" znaleźli się Léa Seydoux i Ewan McGregor. Początkowo jednak w głównej roli męskiej miał zostać obsadzony Charlie Hunnam. Odmówił, ponieważ praca nad filmem kolidowałaby jednak z jego innymi zobowiązaniami zawodowymi.
  • Zdjęcia do filmu "Kochanek idealny" powstały w Montrealu, w kanadyjskiej prowincji Quebec, a także w Londynie, Wielka Brytania.
  • Światowa premiera filmu "Kochanek idealny" miała miejsce w kwietniu 2018 roku. Wciąż nieznana jest data debiutu filmu na ekranach polskich kin.

Zobacz także inne najlepsze romanse 2018 roku.

Kochanek idealny
Tytuł oryginalny

Zoe

Gatunek

romans

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

21.04.2018

Czas trwania

104 min.

Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27p8fi
d27p8fi
d27p8fi