Trwa ładowanie...

Korporacja Umbrella szuka pracowników

Share
Korporacja Umbrella szuka pracowników
d18o9an

Już 14 września na ekrany kin w wielu krajach na całym świecie, w tym w Polsce, wejdzie najnowsza odsłona walki Alice z korporacją Umbrella, czyli "Resident Evil: Retrybucja". Twórcy wpadli na ciekawy pomysł promocyjny. Może chcecie zatrudnić się w biotechnicznym gigancie albo kupić jego akcje?

Korporacja Umbrella istnieje. Na swojej witrynie internetowej ogłosiła nawet, iż 14 września jej akcje trafią na giełdę. Będzie je można nabyć za 25 dolarów za sztukę. W każdej chwili można także dołączyć do grona pracowników firmy, która ponad wszystko stawia na ludzi. Czy warto? Można się o tym przekonać m.in. dzięki oficjalnemu profilowi na Facebooku. Tu wszyscy chętni znajdą szczegółowe informacje i będą mogli obejrzeć rekrutacyjne filmy promocyjne.

Jeżeli zaś chodzi o "Resident Evil: Retrybucję" - przypomnijmy, że Milla Jovovich jako Alice na pewno nie wyśle korporacji Umbrella swojego życiorysu. Przeciwnie, stanie do kolejnej potyczki z potentatem odpowiedzialnym za rozprzestrzenienie wirusa zmieniającego ludzi w zombie. Towarzyszyć jej będą m.in. Michelle Rodriguez, Sienna Guillory, Oded Fehr, Kevin Durand, Boris Kodjoe, Shawn Roberts, Colin Salmon, Johann Urb i Li Bingbing.

d18o9an

Podziel się opinią

Share
d18o9an
d18o9an